Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem megy el szavazni/érvén...

Aki nem megy el szavazni/érvénytelenül szavaz az fog személyes felelősséget érezni ha esetleg bejönnek a "kormány riogatások"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 14:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Milyen felelősséget érezzek?

Az csak a ti agyatlan elmétekben létezik, hogy ideraknak egy rakás arabot, azok meg jól itt fognak maradni, mert minden vágyuk ugye az, hogy a csodálatos-varázslatos, munkaalapú, nyomorgó Magyarországon éljenek.

Észtországból is visszamenekültek a németekhez, pedig azért Észtország előrébb tart, mint Magyarország.

2016. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

hát mivel menekültstátuszt magyarországra kapnak, nem az unióba nem nagyon kelhetnek útra megint a német meg skandináv segélyekért

ez mit ha nem elégedetlenséget fog szülni, ami meg erőszakot meg hasonló fincsi dolgokat?

2016. szept. 30. 14:44
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
És ti, akik megszavaztatok egy kormányt, amely pénzért ad letelepedési engedélyt, éreztek emiatt felelősséget?
2016. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

"hát mivel menekültstátuszt magyarországra kapnak, nem az unióba nem nagyon kelhetnek útra megint a német meg skandináv segélyekért"


Igen, Észtországban is pontosan így volt. Aztán mégis mentek.

Amúgy meg nyugaton seftelésből jobban megélnek, mint nálunk a segélyből.

Ja, és hogy fogják ellenőrizni, hogy nem Magyarországon van, amikor szabad mozgás van az EU-ban? Mi fogja őket szerinted itt tartani?

2016. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom észrevetted -e, de már pár ezren áthaladtak Magyarországon. Több millióan vannak Európában. Ha itt akarnának robbantani, már rég megtehették volna.
2016. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogok nemmel szavazni azért sem, hogy aztán Viktor Vezéred az én szavazatomat felhasználva tudja majd magát fényezni, hogy milyen sokan is támogatják őt.
2016. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Majd, ha a kormany a nagy riogatasok kozepette olyan orszagot varazsol ebbol a jelenlegi szarkupacbol, ahonnan nem akarnak elmenni meg a sajat polgarai sem, majd akkor erzek barmit is. Addig csak azt latom, hogyha szegeny vagy, es ket hete lebombaztak a hazadat meg a fel csaladodat, akkor nem johetsz ide, mert csunya, gonosz, rossz muszlim vagy, de, ha van penzed es szeretnel meg tobbet haracsolni belole az EU-s szabadsagok altal, akkor akar robbanoovvel a derekadon is kezcsokkal fogjak neked atnyujtani a letelepedesi kotvenyeket. Es ez gusztustalan, valamint csak meg nevetsegesebbe teszi ezt az uzleti huzast, amit jobb helyeken referendumnak csufolnak.
2016. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Igen, és el fogom szégyellni magam amiért nem mentettem meg egy HŐSIES NEMMEL az országot!

Az megvan már hogy mit lépnek hogyha sikeres a népszavazás? Vagy majd azt utólag kitalálják?

2016. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%
Elmegyek és olyan X-et írok a NEM-hez, hogy kiég alatta a papír.
2016. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Visszakérdeznék. Aki nemmel szavaz, érez személyes felelősséget abban, hogy nekem rosszabbul megy, hogy diktatúrában vagyok kénytelen élni, hogy korlátoznak ezer dologban, és hogy silány, koszos környezetben, igénytelen emberek között kell élnem? És én nem panaszkodom magamra nézve, de látom azokat a szerencsétlen százezreket, akiket ezen felelőtlen nemek kizsigerelnek, tönkretesznek, a fél világ meg röhög rajtunk.
2016. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!