Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért tartja sikeresn...

A Fidesz miért tartja sikeresnek a népszavazást? Hiszen a többség nem ment el népszavazni, és nem is mellettük szavazott. Ez hogy siker akkor?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 20:57
1 2
 1/15 Marczell ***** válasza:
12%

Hogy érted hogy nem mellettük szavazott?

Szerinted többen szavaztak igennel mint nemmel? Alátudod ezt támasztani?

2016. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Orbán már a 2 nemet is "sikerként" könyveli el, "mindent elsöprő sikerként" :D
2016. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért, most ismerje be, hogy pofára esett? Ugyan már...
2016. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: A többség a szavazásra jogosultak többségét jelenti, és annak többsége nem szavazott. Érted?

Mivel a bojkottra szólított fel szinte minden párt így az ő akaratuk győzött, nem ment el a szavazásra jogosultak fele sem!

2016. okt. 2. 21:00
 5/15 Marczell ***** válasza:
96%

Vágom már mire gondolsz.

De igazából a politikai bojkott nem a szavazásra jogosultak 60%-át jelenti. Szerintem csak 10-15% nem ment el a baloldali politikai bojkott miatt, de a 40-45% szimplán azért mert leszarja bárminemű népszavazás van (nézd vissza az elmúlt 20 év népszavazásainak siralmas részvételi arányait.)

2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

#4


De aki nem ment el, az lemondott a szavazati jogáról, tehát a leadott voksok a mérvadók, még ha jogilag nem is lett érvényes a szavazás.

2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy valaki nem megy el, azt jelenti, hogy nem érdekli, akik képesek voltak véleményt nyilvánítani, azok egyöntetűen nemet mondtak. Aki nem élt a választójogával, annak nincs miért "pampognia".
2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy..

Egy érvénytelen népszavazást elsöprő győzelemként csak olyan képes kommunikálni, aki elvesztette minden kapcsolatát a valósággal. Rosszabb esetben olyan, akinek hihetetlenül vastag bőr van a pofáján.

2016. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5: Arány ide vagy oda, még 2008-ban megvolt az 50 feletti részvétel, most az sem. Pedig kormány mindent bevetett és minden pénzcsapot megnyitott a kampány érdekében és azért hogy többség legyen.

Többség otthon maradt nem engedelmeskedett a kormány akaratának.

2016. okt. 2. 21:06
 10/15 Marczell ***** válasza:
54%

Nézőpont kérdése.

Én úgy mentem el ma szavazni hogy örültem hogy kinyilváníthatom a véleményem valamivel kapcsolatban.

Nem az járt a fejemben amikor behúztam az X-et hogy na most jól bemutatok ennek meg annak a pártnak vagy pártvezérnek.

2016. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!