Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kevesebb kampánnyal érvényes...

Kevesebb kampánnyal érvényes lehetett volna a népszavazás?

Figyelt kérdés
A céljukat alapvetően teljesen elérték. Alig van ember, aki támogatja a migránsokat. De miért kellett a legapróbb falvakat is teleplakátolni? Szerintem ha tavasszal tartják meg a népszavazást, mg 60%-os részvétel is lehetett volna. A kevesebb néha több, itt most nagyon igaz!
2016. okt. 3. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget ferdítettek a kampány alatt, ez is sok embernek nem tetszett.
2016. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
pontosan. igazad van. ugy kellett volna.
2016. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az én érzésem az volt, hogy lenéz, és ostobának tart a kormány. Ha szavaztam volna, végtelenül primitívnek tartottam volna magamat, amiért azonosultam a kampányukkal. Egyszerűen sértő volt a kampányuk minden magyarra.


Egyébként nemmel szavaztam volna, ha azzal kizárólag csak a mostani migráns politikájukat támogatom, és nem járulok hozzá, hogy Orbán és a Fidesz a hős megmentő szerepét játssza.

2016. okt. 3. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, lenéz és ostobának tart a kormány.
2016. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az ellenzék részéről is ugyanolyan undorító volt, amikor Beloianniszról forgattak. Ott is az volt a lényeg, hogy a görögök más kultúrájúak, más nyelvet beszélnek, hát ezen teljesen kiakadtam. Ők teljesen kompatibilisek a mi kultúránkkal. Akár 5 millió görög is jöhetne hozzánk, abból sem lenne komoly probléma.
2016. okt. 3. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért túlzás, hogy kompatibilis, mert a görögök a jóléti társadalom tipikus példája volt. Hatalmas fizetések, nagy számú adóelkerülés.
2016. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező most őszintén mit vársz egy olyan ellenzéktől, aki még mai napig megtűri Gyurcsányt a soraik között és emiatt buknak egy csomó szavazatot? Nem azért lett itt 2/3, mert a Fidesz annyira erős lenne, hanem azért, mert az ellenzék ennyire gyenge.
2016. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!