Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A belefásultság miatt nem...

Árokpart kérdése:

A belefásultság miatt nem ünnepel az ország, hogy tegnap tulajdonképpen kivívta a nemzet a szuverenítását?

Figyelt kérdés
Természetesen rengeteg álláspont, vélemény jelent meg a tegnapi népszavazás kapcsán, de szerintem legmélyebb lényege az eredmények alapján az, ha nem is említik nyíltan és nem is beszélnek róla, de valójában ezzel az országunk szuverenítását vívtuk ki. Szerintem soha senki nem gondolta volna, hogy egy borongós, csendes álmos vasárnapon 2016-ban történik ez meg ebben a formában. Ha ez pl. 2002-ben a hídblokád sikere által jött volna létre, vagy 2006-ban ilyenkor pl TV -ostrom után vagy október 23-a után akkor egy valóságos népünnepély lett volna. Most meg igazából egy sima átlagos, álmos hétfő követte. Szerepet játszik az vajon ebben, hogy akik olyan sokat harcoltak ezért azok már vagy nem élnek korukból kifolyólag, a fiatalok meg már elmentek külföldre, a lakosság meg kissé szegényesebb mint a fent említett időpontokban. Kinek mi a véleménye erről?
2016. okt. 3. 22:34
1 2
 1/19 fersk ***** válasza:
98%
Azzal, hogy érvénytelen lett? Akkor most érvénytelen a szuverenitás, vagy mi?
2016. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem vívott ki senki semmit.

Pláne nem egy érvénytelen népszavazással.


És most ezért én fogok kapni rendesen de kimondom:


Én szívesen függök Brüsszeltől, mert az EU az egyetlen szervezet ami képes többé kevésbé féken tartani Orbánékat, és megmenteni az országot egy klepokrata, teokrata, szélsőségesen xenofób és nacionalista diktatúrától. Valami olyasmitől mint a Putyini Oroszország.

2016. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ünnepeltem, jól berúgtam.
2016. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a borongós hétfő reggel szöveggel elmehetnél írónak,viszont ennek a szuverenitás elméletnek semmi értelme nincs,mert eleve magának a népszavazásnak nem volt semmi komoly tétje.

Nézz fel egy külföldi hírportálra.Annyira érdekli őket,hogy mi itt egymással szavazgatunk,hogy csak Trump meg Kardashian után tesznek említést arról,hogy amúgy Magyarországon szavaztak és érvénytelen lett...

Egyébként én is örülök annak,hogy ennyire "függünk" az EU-tól,mert így legalább hivatalosan biztosítva vannak az alapvető emberi jogaim.

2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Majd ha megvívtuk a függetlenségi háborút az Euval akkor ünnepelhetünk.
2016. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

"Én szívesen függök Brüsszeltől"



Akkor mért nem takarodsz ki Brüsszelbe?

2016. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Mehetsz a pénztárhoz.
2016. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor mért nem takarodsz ki Brüsszelbe?"


EU tagok vagyunk amennyire én tudom.


Szóval ha NEM akarsz függni Brüsszeltől akkor NEKED kellene eltakarodni innen.


Egyébként jártam Brüsszelben, szép és rendkivűl gazdag város.

2016. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Az elmúlt 5 percben 3 anyázó üzenetet is kaptam, szóval kijelenteném a következőket:


1, Nem érdekel, hogy Gyurcsányék mit csináltak

2, Nem vagyok ballib

3, se LMP-s

4, Nem ismerem Soros Györgyöt

5, és Jobbikos sem vagyok

6, és Magyarország legnagyobb mecsete mellet élek, de nem vagyok muszlim.


Remélem válaszoltam mindenkinek, le lehet kopni rólam.

2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 fersk ***** válasza:

#Centauri:

De ott kint hagyják a cipőjüket. Szagot bírod? Bocsi... :)

2016. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!