Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lenne a kereszténység...

Ha nem lenne a kereszténység képviselve a magyar politikában, akkor az országuknak vége lenne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 11:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen, milyen lenne már keresztyínség nélkül?

Én el sem tudnám képzelni az életet a templomba szaladgálás nélkül. Vajon milyen lehet az?

2016. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Már így is túltoltátok ezt a keresztény dolgot :)
2016. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A kereszténységre se a kormány se a jelenlegi szines jobboldal ne hivatkozzon. Szemenköpdösik magujat vagy ezzel vagy mással de állandóan. Az hogy van vagy 2 millió agymosott aki flangál itánuk mint a zombik az egy dolog. De pont ettől lesz vége az országunknak. Tuti hogy ez a nagy jobban teljesítünk egy hamis dolog. Minden sikert kiemelnek de az épp annyi kudarcot nem. Sőt szerintük meg IQ nindzsa szavazóik szerint az nincs. Szerintük most jobban élnek mint az MSZP alatt. Hát azébazt kétlem mert a szegénység többszöröse mint akkor. Másrészt semmi szolidaritás. Se a szegények se akissebbség senki iránt. Nem csak a menekültekre gondolok. De jobbat mondok semmi szolidaritást máshonnan is nézheted. Semmi pl a gyerekekkel kapcsolatban. Semmi a betegekkel, vagy idősekkel kapcsolatban. Mindenre van magyarázat hogy kin miért nem segít és miért kell a szarba hagyni. Naphosszat nem fújnak mást a Fideszesek bocsi. Pofátlan tolvaj , propagandista kormány és büszkék rá. Ez a keresztény? Hát azé....inkább tipikus nacionalista de a rpsszabbik nem a jobb féle változata. A bűnbak meg ellenség képzésből él. De hat éve!! Gyurcsány van minden bűnösének megnevezve. Meg a szegények is mer 'léhűtő segély keselyűk'. Meg a migránsok is már. Már maga az arab szó. Ami csak akkor nem ha kőgazdag arab jön. Közben jókat röhögnek meg koccingatnak rajtunk. A nép meg tapsikol nekik. Ezt nevezed te kereszténynek? Öreg a baloldalnak ez csak jelenthet keresztény elvekben...

Ilyeneket ne haragudj de a seggemet nem törölném ki vele és bizony mégis egy rakásan tapsikolnak neki. Ennyi. Ennyit arról ki a keresztény.

Na meg az eu is ellenség. Nem zavarja hogy eddig a miniszterelnökök büszkén szorgalmazták a szadabság a nyugat felé tartást. Az ma mind ki van mondva hülyének ő meg okosnak... . ő... . ennyit az 'elvekről'.

Gondolom érthető voltam. Ez alapján mi baloldaliak szivesen kérdezzükk a jobbtól hogy "Jól alszik?"


Ez meg a népszavazáshoz. Csak a mihez tartás kedvéért.

[link]

2016. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 hollófernyiges ***** válasza:
Így van, a kormánynak a "Akinek van annak adatik, akinek pedig nincs, attól az is elvétetik amije van" passzus a vezérlő csillaga.
2016. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg nincs a kereszténység képviselve a magyar politikában. Attól, hogy időnként 1-2 párt dobálózik keresztény gondolatokkal, mert hát az olyan jól hangzik, ettől még egyik párt sem lesz keresztény. Jelenleg Magyarországon nincs keresztény párt.
2016. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
A kereszténység pont nem arról szól, hogy döngetem a mellem, hogy én mekkora keresztény vagyok.
2016. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Hozzuk vissza az inkvizíciót is, az államtitkárság vezetésével. Évi 10 milliárdot költenék rá, hogy mindenkit aki nem eléggé szittya-hun-szíriuszi-nemzethy-keresztyén kivégezzünk! Ugye hogy milyen jó dolog ez a csudakeresztyénség? Bárkit halálba sodorhatsz, ha nincs nála Biblia? Hát nem szép dolog ez a mélykeresztyén hit öcsém?
2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Megint vagy a ló egyik oldalán, vagy a másikon ügyetlenkedünk.

Ez igaz a keresztényekre is.


Itt ki van fejtve, hogy melyik két véglete létezik a kereszténységnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__8..

2016. okt. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#13 vagyok

szerintetek mért törölték a videót amit linkeltem? Túl erős volt Orbánnal szemben? :(

2016. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!