Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nincs soha ilyen...

Nálunk miért nincs soha ilyen Hillary/Donald típusú vita, a mi politikusaink miért nem állnak így ki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert amikor Orbán legutoljára kiállt egy nyilvános vitára (2006-ban, Gyurcsány ellen), csúnyán beégett. Azóta tanult a hibájából.
2016. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha meg mégis kiálna nem lenne könnyüü dolga, hiszen minden mocskos ügyeit felhozná ellene partnere!

Tudja jól Orbán, hogy magával cseszne ki egy ilyen vitával!

2016. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

"Mert amikor Orbán legutoljára kiállt egy nyilvános vitára (2006-ban, Gyurcsány ellen), csúnyán beégett. "


Akkor már csak azt nem értem, hogy röviddel ezután miért "vallotta be" fletó, hogy hazudott reggel éjjel meg este?!

2016. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Orbán fél kiállni.
2016. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor már csak azt nem értem, hogy röviddel ezután miért "vallotta be" fletó, hogy hazudott reggel éjjel meg este?!"


Én meg azt nem értem, hogy Gyurcsány hazugságainak mi köze van ahhoz, hogy a vitát egyértelműen ő nyerte, legalábbis a közvélemény alakulása alapján?

2016. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Gyurcsány azzal "nyerte" meg, hogy azt mondta, hogy nem álmodozni kell hanem cselekedni. Aztán fél évre rá "olyannyira túl voltunk az ország lehetőségein..." :))
2016. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

"Én meg azt nem értem, hogy Gyurcsány hazugságainak mi köze van ahhoz, hogy a vitát egyértelműen ő nyerte, legalábbis a közvélemény alakulása alapján?"


Úgy, hogy a vitát azzal "nyerte meg", hogy pofátlanul hazudott a vitán.

2016. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert Orbán nincs rákényszerülve a vitára. A többi pártelnök szokott vitázni, csak jelenleg a Fidesz nélkül nincs sok értelme.


Másrészt egyébként sok értelme nincs, mert korábban is mindig elbeszéltek egymás mellett. Felesleges szájtépés.

2016. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezeken az állításokon most nem vitatkozok. Én csak ennyit állítottam: amikor Orbán legutoljára vitára állt ki, akkor vesztett a népszerűségéből. Mindegy, hogy jogosan, vagy nem, de vesztett. És ismerve Orbán személyiségét, ennyi elég volt neki ahhoz, hogy soha többet ne álljon ki vitára. Most már pláne nem, amikor már kormányoztak is, és mindenki láthatja, hogy milyen elképesztő rohamtempóban lopják szét az országot - minden héten egy új korrupciós ügy, újabb közpénzek veszítik el közpénz jellegüket, a janicsárok meg már nem is próbálják tagadni, a látszatra sem adnak. Orbán éppen hogy el akarja lehetetleníteni, hogy az ellenfelei szóhoz jussanak, hogy egy bizarr alternatív valóságot építsen ki a hívei fejében. Ezért foglalta el a lakájmédiája a magyar médiatér nagy részét, ezért nem áll ki vitára, ezért nem ír programot azon az egy szón kívül, hogy "Folytatjuk!", ezért nem válaszolnak soha egyetlen újságíró kérdésére se érdemben, a lakájmédia által odaállított bértollnokok alákérdezéseit leszámítva (de lehet-e azokat egyáltalán újságíróknak nevezni?).
2016. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
a baloldali rosszindulat gondolom szerinted az újságírás
2016. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!