Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fiatal Demokraták Szövetségé...

A Fiatal Demokraták Szövetségében mekkora az átlagéletkor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
14év
2010. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, de én mág gondoltam rá, hogy a Fidesz miért nem változtat nevet, amikor már semmi nem indokolja, hogy "fiatal"-nak nevezzék magukat.
2010. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bennem is ez merült fel. Főelg akkor, amikor más pártokat meg kritika ér, ha a névváltoztatáson gondolkoznak. Pedig a Szabad Demokratás Szövetségében is egyre kevesebb a szabad ember...
2010. ápr. 26. 08:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémádat! :)
2010. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy Orbán 46 éves. Ő már öreg akkor?
2010. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Milyen problémámat irigyled? Vagy csak a kérdés zavar? Az más.

Egyébként a fiatalság-öregség relatív, de be kell látnunk, hogy a Fidesz semmivel sem szolgál rá jobban a 'fiatal' jelzőre, mint más parlamenti párt.

2010. ápr. 26. 08:57
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem, hogy ilyen pitiáner problémákkal küzdesz, mikor nekem lassan megint itt a hónapvége, és jönnek a csekkek. De az is lehet, hogy még általános iskolába jársz. Ez esetben értem.
2010. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még egyszer kérdem: milyen probléma?


Lehet, hogy szerinted én csak általánosba járok (de régen volt már az...), de egy ilyen kérdést tudok értelmezni. Illetve felfogom azt, hogy ez a kérdés az égvilágon semmilyen problémát nem feszeget. Azt végképp felfogom, hogy egyszerűen csak a kérdésem zavar, ezért jöttél a szokásos "irigylem a problémád" megjegyzéssel, valamint egyértelmű, hogy ugyanilyen alapon a kérdések 99%-hoz beírhatnád ezt. Nem véletlenül nem teszed.


Tényleg érdekelne az átlagéletkor (egy időben csináltak a pártokon belül felmérést, ahogy a nők arányáról is), de aki ezt nem tudja, annak nem feltétlenül kell háromszor is hozzászólni a kérdéshez. Főleg, ha itt a hónap vége, jönnek a csekkek...

2010. ápr. 26. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csípem ezt az "Én nem céloztam semmire, csak felraktam egy kérdést" taktikát. Inkább nem is szólok hozzád többet, mert csak ovodás szinten tudsz kommunikálni.
2010. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is pont manapság gondoltam erre, hogy amikor a Fidesz először így nevezte magát, azóta már eltelt húsz év, és azóta az akkori fiatal demokraták már nem annyira fiatal demokraták. Bár, ami azt illeti, én már nem is nagyon hallom a teljes megnevezésüket, csak úgy, hogy Fidesz. Ez már lassan egy önálló szó lett, aminek a jelentése, Fidesz. :)
2010. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!