Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik vagy Fidesz?

Jobbik vagy Fidesz?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdésnek szánom, ezért kérlek titeket ne tegyetek semmilyen megjegyzést, csak annyit írjatok, hogy ti melyik pártot kedvelitek vagy melyikre szavaztok/szavaznátok.

18 év alattiak is írjanak!

Kort és nemet is írjatok :)



2016. okt. 18. 10:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

Fidesz : dilettáns, gátlástalan, hazug, tolvaj banda.

Jobbik : rasszista, kétkulacsos.

Egyikre sem szavaznék.

2016. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Mindkettő populista, csak az egyikben vallási fanatikusok, a másikban pedig kopasz barmok vannak a mindenkori nyugdíjas tábor kiegészítőjeként. Így egyikre sem célszerű szavazni.
2016. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Fidesz a tökéletes párt. Orbán Viktor a második legjobb vezető a történelemben Hitler után.
2016. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
vagy
2016. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Azt elfelejtettem odaírni, hogy csak az válaszoljon aki kedveli a kettő közül valamelyik pártot. Azt hittem ez egyértelmű.

Amúgy meg a szövegértést még gyakoroljátok kicsit!

2016. okt. 18. 10:53
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

"csak az válaszoljon aki kedveli a kettő közül valamelyik pártot. Azt hittem ez egyértelmű. "


Egyértelmű, csak itt a gyk-n nem szokták tolerálni azokat a kérdéseket, amelyek kikötéseket tesznek a válaszolók halmazára, sőt még a válasz tartalmára is " ne tegyetek semmilyen megjegyzést" :D

2016. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

A Fidesz a világ legkorruptabb leghazugabb, legmanipulatívabb csapata. Ami pofátlan kormányzást folytat. Szégyen hogy a rendszerváltas óta a legaljadékabb kormány. Sőt hovatovább, még nem is volt aljadék kormány ehhez képest...

És szégyen hogy egy ország csendben ül és ezt tűri.

A Jobbik egy bosszantó és vállalhatatlan csapat. Amelyik napraforgó, pökhendi , és arrogáns. Sok arrogancia túltengésű ember van/volt benne, mint Novák vagy Morvai, illetve már annyira nem, de a párt elnöke.

Sok határt átlépett ez is. Manipulatív úgy szintén. Csak ezel zsidóztak, cigányozik,b#zizott. Lényegtelen milyen szövegkörnyezetben. A jobboldal foltja volt ettől.


Beismerem egy két éve mikor érdekelni kezdett ez a téma ezt a két pártot néztem valaminek. A többihez képest fényévekkel jobbnak tűntek. Mára jobban attanulmányoztam a rendszerváltás óta történő kormányokat, pártokat. És máshogy látom most őket. Már egyikre sem szavaznék.

Vagy LMP-re vagy DK-ra vagy MLP-re szavaznék. Vagy ha lesz baloldali ősszefogás akkor arra.

20/F

2016. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Csak a Kétfarkú kutya. :D


kor/nem

2016. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, te fideszes vagy. Elmondom miért. A kérdésed megfelel a legutóbbi népszavazásbeli kérdés vonalvezetésének. Fontos, hogy bármit mondunk, az hibás legyen, fontos, hogy a döntő többség csak a nekem tetsző választ adhassa.

Na igen, nem provokatív. Ha ismernéd a szót, nem írtad volna.

A te gondolatmenetedhez egyetlen helyes válasz adható: Jobbik ÉS Fidesz egyszerre.

2016. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%

Fideszre sosem szavaztam, soha nem is fogok. Több okból is...egyik az hogy a szüleim az első Orbán kormány miatt került utcára (hivatásos katonaként). Másrészt sosem hittem a mesékben, tehát a 2010-es szlogen az "elszámoltatunk" meg ilyesmit nem kajáltam meg.


Jobbik szimpatikus volt addig még az utcán és az emberekért "politizáltak" (nem azt mondom rajongtam értük) de azóta akik velük voltak kint és hogy bekerüljenek a Parlamentbe mintha el lennének feledve, manapság a tv előtt ülő nyugdíjasokat győzködik meg Vona tv műsorokba cukiskodik mikor pár éve még ennek az ellentéte volt. Szerintem ez nem hiteles. Az sem hogy a radikális vonalat kitette a pártból szépen. Ez arra vall hogy egyszemélyes irányító akar lenni.

2016. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!