Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy most...

Csak én látom úgy, hogy most már nem tetszik annyira a Fidesznek, az "utcára vitt" politika?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mire gondolsz? Az ellentüntetésre? Mi van ha nem tetszik? Semmi. Mondjuk a himnuszok alatt talán illett volna csendbe maradni. Egyébként ha tetszik hanem tüntethet bárki.
2016. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el kedves kérdező, a Fidesz magas ívben tojik arra a pár szerencsétlen "ellentüntetőre" :) Amíg csupán ennyien mutatkoznak meg, azzal csak lejáratják magukat, fújhatják a sípjaikat, ahogy a torkukon kifér... :)
2016. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#1:

Megkérdezhetem mire alapozza, hogy kisípolták a Magyar Himnuszt? Csak mert ezt illetően is megoszlanak a vélemények! Az M1 szerint volt sípolás a Magyar Himnusz alatt, az ATV szerint nem! Most akkor mi az igazság?

2016. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
#1: Pont volt az RTL hírekben (HANGGAL!) hogy csendbe maradt mindenki a Himnusz ideje alatt.
2016. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvastam hogy sípolás volt közben de ezek szerint mégse?
2016. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
#1 sőt képet is bevágtak a himnuszt éneklő ellentüntetőkről.
2016. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Tessék itt a 444.hu videója (kb. 5:13-tól):

[link]

Ebben a videóban én bizony nem hallok sípolást!

2016. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Fidesznek mindig az a politika nem tetszik, amit mások akarnak csinálni, és főleg nem tetszik, ha a hatalomerősítés ellenében.
2016. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!