Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne, ha a kormány...

Jobb lenne, ha a kormány erősebb kultúrkampfot folytatna?

Figyelt kérdés

Én mindig is szerettem a Fideszben azt, hogy igyekszik a balliberális múltat semmisé tenni.

De, a hatékonysággal még vannak problémák.


Főleg a kultúrpolitika,szociálpolitika terén.

A kormány nem fordít elég figyelmet a nemzetrontó szervezetekre.Ilyen például Migration Aid,nyílt társadalom...stb



Szerintem lenne igény egy sokkal erősebb,hatékonyabb kultúrkampfra is, a liberális kultúra ellen.


2016. nov. 1. 15:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Én is szeretném, hogy a Fidesz erőszakkal még több pénzt vegyen el tőlem, és azt még több ideológiai agymosásra fordítsa...
2016. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1#


Tőled nem vesz el.


Csupán megvon minden állami támogatást olyanoktól, akik szabadelvűek, minden ilyen jellegű színháztól alapítványtól,rendezvénytől...stb

2016. nov. 1. 16:03
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Igen, nagy kár, hogy nem lövik agyon a sok ballipcsit!

Az lenne csak az igazán varázslatos és kedves tett!

2016. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

"Igen, nagy kár, hogy nem lövik agyon a sok ballipcsit!

Az lenne csak az igazán varázslatos és kedves tett!"


Nem kommunizmus van.


Nem akarjuk bántani a libsiket, csak megleckéztetni,bosszút állni.

2016. nov. 1. 16:12
 5/31 anonim ***** válasza:

Az állam most sem ad támogatást a Migration Aidnek. Orbán lenyilatkozta, hogy ennyit meg annyit kapnak, de a saját bevallásuk szerint ebből egy forintot sem láttak. Legalábbis 2015 szeptemberig egész biztosan, de kétlem hogy azóta változott volna a helyzet.

[link]

És azt is kétlem, hogy más liberális szervezeteket úgy elhalmozna az állam pénzzel. De mondjuk helyes is, ne erre költsék a pénzemet. Megoldják adományokból meg önkéntesekből. Csak a másik oldalra se, ahova jelenleg számolatlanul folynak el százasával a milliárdok. Az adóztatás lopás. Csak akkor indokolt, ha nélkülözhetetlen dologra költik. Oktatás, rendőrség, ilyenek. Semmilyen civil szervezet, semmilyen hírportál vagy TV adó, semmilyen fölösleges bürokrata ne kapjon a tőlem ellopott pénzből.

2016. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

"Én mindig is szerettem a Fideszben azt, hogy igyekszik a balliberális múltat semmisé tenni.

De, a hatékonysággal még vannak problémák"

Ja, emlékszem már gyerekkoromból. Énekeltük, hogy "aaa múúútat vékképpeltörőőőőőni..." meg ilyenek. Az egykori piros nyakkendők és zászlók pedig kifakultak a mosástól és narancssárgák lettek.

Nem a Fidesz az első olyan párt kis hazánkban, ami megpróbálja tollvonással semmissé tenni a múltat és azt a képzetet kelteni az emberekben, hogy a világ akkor kezdődött, mikor ők hatalomra jutottak, előtte csak teljes sötétség volt és egysejtűek irtották egymást a Föld nevű bolygón. De sajnos az összes eddigi hasonló kísérlet kudarcba fulladt. Engem pedig baromira nem nyugtat meg, mikor egy kormány nyíltan letarol mindent, ami az ő elveikkel nem fér össze. Mi van, ha mégsem a Nagyon Népnemzethy-Keresztyén Fidesz az egyetlen üdvözítő út? Alternatíva híján soha az életben nem fogjuk megtudni.

2016. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

"liberális kultúra"

Létezik olyan?

2016. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Létezik olyan?"


Igen, méghozzá sokrétű.


A multikulturalizmus, sokszínűség vele párhuzamosan a migráció propagandálása, melegfelvonulás, genderizmus,eltúlzott feminizmus ( pl:hölgy parkoló), perverzió, hazaellenesség,kozmopolitizmus.

Ez mind a liberális kultúra része.

2016. nov. 1. 16:20
 9/31 anonim ***** válasza:

"Nem kommunizmus van."


Hát nem is kommunista agyonlövések lennének azok, hanem ilyen szentkeresztyéniek!

Az úgy már egyből más, az úgy illő!

2016. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Hát nem is kommunista agyonlövések lennének azok, hanem ilyen szentkeresztyéniek!

Az úgy már egyből más, az úgy illő!"


Nem lesz semmiféle kivégzés vagy koncepciós per.


Bár, néha a libsik nagyon bicskanyitogató dolgokat tesznek, mondanak.

2016. nov. 1. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!