Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne, hogyha mindenki...

Jobb lenne, hogyha mindenki maga dönthetné el, hogy milyen nemű akar lenni?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, emberi jognak kellene lennie, hogy az ember eldönthesse, hogy milyen nemű akar lenni vagy egyáltalán beakarja-e magát sorolni kategóriába.Ugyanis, létezik ilyen is.


A fejlett országokban már kezdik fejleszteni a jogrendszert.Így már jogilag is létezik semlegesnemű ember.


Az ember a vallását is eldöntheti, a nemét miért ne dönthetné el?



2016. nov. 2. 19:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem akkor mindenki nő akarna lenni,mert nőnek lenni egyszerűbb:))
2016. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, sok dilinyós ágynemű meg fehérnemű lesz.
2016. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

felőlem egy nő élhet férfiként és fordítva, ennyire vagyok liberális, de attól még a neme marad, amilyen.

"Az ember a vallását is eldöntheti, a nemét miért ne dönthetné el?"

Te olyan szinten idióta vagy, hogy az nem emberi.

2016. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez valóban csodálatos lenne.

Eddig nem tudtam, hogy mi hiányzik az életemből, de most már tökéletesen megvilágosodtam, hogy férfi létemre nő akarok lenni.

Köszönöm.

2016. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

" hogy férfi létemre nő akarok lenni. "


Nem kell aggódnod.A tudomány fejlődik.

Hamarosan mesterséges méh is létezni fog, amivel gyerekeket is kitudsz majd hordani.Illetve mindenki, aki eredetileg nem lenne rá képes.


Ez fogja biztosítani a teljes egyenlőséget és szabadságot.

2016. nov. 2. 19:32
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de jó lesz. Már alig várom.
2016. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%
szóval akkor vége lesz a háborúknak, és ránkköszönt a kánaán, ha végre a férfiak is tudnak szülni és a nők is tudnak állva hugyozni? állat.
2016. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

"Ez fogja biztosítani a teljes egyenlőséget és szabadságot."

Te a liberalizmus végterméke vagy, tudod, egy darab sz*r.Szerintem keress fel egy pszichiátert.

2016. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntheted de attól még az maradsz ami vagy.
2016. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Dönthesse el. De ki fizeti a révészt? A TB?


Tehát ha valaki le akarja vágni a...nyúlványát, hogy hüvelyt és csöcsüket csináljanak neki és "nő" legyen, tegyük fel megoldja a tudomány. De fizesse maga a mutatványt, a társadalomnak hol a francban érdeke ez?


Mondjuk olyan férfit - már született férfit - nehezen tudok elképzelni, aki egy ilyen szörnyeteghez vonzódna.


Egyebekben, hogy utódja is legyen egy párnak (tudom persze, ne kell utód, meg majd robotok nevelik, meg LMBTK 4, 5, 6, 82 szülős mozaikcsaládok stb.) de ha az emberiség fenn akar maradni (?), akkor gyerekeknek kell születnie.


Az pedig férfi és női sejtek nélkül nem fog menni. Akkor sem, ha a legfejlettebb országok leghaladóbb jogászai és liberális aktivistái egy pörformansz keretében tökönszúrják magukat.


Ez ügyben az evolúcióhoz/Istenhez kell fellebbezniük.

2016. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!