Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európának és Magyarországnak...

Európának és Magyarországnak miért lenne kötelessége befogadni minden egyes migránst?

Figyelt kérdés

Vagy 2000 km-re van Szíria Görögországtól, és az EU-s határoktól. Milyen közünk van hozzá? Csak azért mert itt kötöttek ki? Vagy mert egy szárazföldön vannak velünk?



Mi segítsünk rajtuk, de a világ többi 6 milliárd lakója ne? Miért pont mi kell a mártírok legyünk? Európa rokkanjon meg a migráns válságba, s közbe a világ röhögje hogy milyen hülyék vagyunk?



Miért nem veszitek észre hogy nem mi fordítunk hátat a háború elől menekülőknek. Az egész világ fordít hátat, csak mi nem. Nem csak ők a károsultak. Mi is károsultak vagyunk lassan. Nekünk is hátat fordított a világ.



Amennyiben a világ hatalmak azt mondanák hogy legyen világkvóta, Magyarországra nem jutna 500-nál több bevándorló. Nem hogy első körben már 1300. És persze itt nem is nekünk kell sírnunk. Pl. Németország mit mondjon a több 100.000-el? Rájuk se jutna 10.000-nél több.


Én lennék az első ember aki az ideiglenes menekült tábor első tégláját lerakná (jelképesen mondom).



De ha a világ hátat fordít nekünk is, és még a háború elöl menekülő embereknek is. A demokrácia fellegvára azt mondja hogy golyóval lőjjék fejbe az egészet, sőt, még másnak is kára legyen belőle ha abból mi pénzt kapunk, ha ezt mondja az USA, nem segít. Hátat fordít. Akkor mi miért kellene mindenkin segítsünk?

Én azt mondom hogy a részünket vegyük ki. És a többiek ha akarják segítenek rajtuk, ha nem akkor nem.



Aki nem érti hogy mi a gondolatmenetem az kérem ne írjon ide semmit. Nem vagyok kíváncsi semmi sablon szövegre, se arra hogy mocskos Fidesz se semmire. Van egy gondolatmenetem, aki érti és nem akad fel azon ha van benne 1-2 hiba annak a véleményére nagyon kíváncsi lennék.


Előre is köszönöm.



2016. nov. 3. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem kötelessége. Csak néhány kultúrmarxista sjw ezt képtelen felfogni.
2016. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez kicsit olyan hogy leégett a szomszéd háza, biztosító nem fizet, rokonok, haverok nem segítenek semmit, és akkor én mint szomszéd egyedül építsek újra mindent.


Hát francot. Nagy lelkű leszek, adok 100.000-et, vagy segítek amiben tudok, de nem építem az egészet egyedül újra neki.

2016. nov. 3. 14:34
 3/17 MrPifta ***** válasza:
56%
Nem kötelesség, de az EU vállalta. Nekünk, magyaroknak azért kötelező, mert az EU vállalta. Ezért is volt hülyeség ez a népszavazás, hiszen már egyszer megszavaztuk, hogy az EU-hoz akarunk tartozni, és azt csináljuk, amit az EU KÖZÖSEN dönt.
2016. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

A liberálisok életben nem láttak még cigányt, csak élnek a kis elefántcsont-tornyukban és azt hiszik, hogy Európában mindenki olyan gazdag, mint ő maguk.


Ha beleképzeled magadat az ő helyükbe, akkor nem csoda, hogy ilyen elveket vallanak. Nekik egy szivárványos játék az egész élet, folyamatos bulikkal a BP-i belvárosban, apuci-anyuci eltartja őket, nekik csak szórakozni kell és azon agyalni, hogy hány piercinggel nyomják tele a pofájukat, mennyi tetkót varrassanak magukra, milyen homokosan öltözködjenek és egyéb trendibendi dolgok.


Egy ilyen búra alatt élő létformától mit vársz mégis? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen az, amikor szembejön velük az utcán egy 15 fős dzsáróhorda és az egyik kipécézi őket magának és utána mindegyik rászáll.

2016. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
A kedves kérdező Fidesz szimpatizáns! Gratulálok Xd
2016. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen egyetértek veled. Pontosan ezért rossz, hogy az EU vezetése szélső liberális emberbarát. Nem az emberbarátsággal van a baj, hanem hogy egy-egy ember mániáját százmilliók szenvedik meg. Lásd kicsiben: Orbán nem a saját pénzéből épített stadionokat a foci mániájához. Ugyanez nagyban: Junckler segíteni akar, fogadja be őket, tartsa el őket, de ne az európaiak pénzén.
2016. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

#6


Teljesen igazad van.

2016. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Európának az a baja,hogy intoleráns prűd és konzervatív.
2016. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

"Európának és Magyarországnak"


Miért, Magyarország mi?

2016. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Van a fenéket igaza. Ugyanaz az ostoba tévképzete van mint az összes szélsőjobbernek, hogy Juncker meg Merkel diktatórikusan irányít mindent, holott a valóságban a menekültek ellátásáról való egyezményeket aláírta az összes tagország mint akaratukkal egyezőt, közöttük Magyarország is.


Másik undorító szokásuk hogy a menekülteket összemossák a gazdasági bevándorlókkal, ami persze megszokott a fajgyűlölőktől, akik néhány bűnöző miatt legszívesebben kiirtanák mindegyik menekültet. Szerencsére az EU vezetése emberségesebb.

2016. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!