Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Ha tovább szakad a társadalom, alternatíva?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Z7ymkY3lC-w


Egy kettészakadt országot én is elképzeltem már, nem örömből, bánatból, de kicsit másképp. Viszont akkor más is gondolt erre , csak épp így.

Ti mit gondoltok?



2016. nov. 3. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szentimentális de olyan szinten még megosztódhat az ország hogy végleg kettészakadjon, azaz nem végleg de egy időre.
2016. nov. 3. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Magyarország nem területileg van kettészakadva.
2016. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Náci baromnság, melynek célja a valódi problémákról elterelni a figyelmet.
2016. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az rohadt nagy volt, amikor beindították a tankot XDDD :D
2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nevetséges. Azt gondolom, hogy túl sok szabadidőd van. Magyarország saját magáról van "leszakadva", mivel a fiatalok többsége, az ország minden területén egységesen külföldön tervezi a jövőjét.
2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nézd félreértések elkerülése végett nem vagyok jobbikos se meg fideszes se. Így ne nácizz le ha kérhetem.



Másrészt, nem is területileg kell megosztottnak lennie először. De a megosztottság növekedésével bármi megtörténhet. Miért ne? Csak épp se Viktor se Gábor nem kerülne Nyugatra.

Egy régi kérdésben a kérdező koreához hasonlította Magyarországot. Először bele akartam írni hogy hülyeség. De megálltam és elgondolkodtam. És ez a Nyugat Kelet Magyarország alternatíva nem is tűnik olyan lehetetlennek.

2016. nov. 3. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A videó feltöltője: Magyar Harcos Kárpát Medence, a többi videója tele van Horthyval, Hitlerrel és horogkeresztekkel. Te osztod, minek nevezzelek?
2016. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nézd az hogy egy videóján megakadt a szemem, nem jelenti azt hogy a többit láttam is, plusz az se hogy azokban is látnék valamit.
2016. nov. 3. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi a fäszt nézek? Ki vágta ezt össze? Egy 12 éves Windows Movie Makerrel? Megy a videó egy percig, zenével nézzük, Magyarország térképét, mi az isten van? A srác elfelejtette bekapcsolni a mikrofonját?
2016. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. Inkább csak egy kis hatásvadász néphülyítés.
2016. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!