Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy közös fotó Vonával és...

Egy közös fotó Vonával és Györkös fiával nagy hír, de az hogy Áder Jánosnak ténylegesen rokona, az nem (Origó). Miért?

Figyelt kérdés

[link]


Miért jelenik meg minden nap az Origón valami erőltetett mocskos hazug cikk? És az igazságokat miért hallgatják el, ha már annyira keresik a kapcsolatot a robbantó és politika között?


Lassan a Kuruc infó is hitelesebb mint az Origó.



2016. nov. 12. 07:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értem hogy most az pl. én mitől lennék rossz ember ha mondjuk az unokatesóm robbanta? Vagy találkoznék egy terrorista fiával? Vagy egy közös szervezetbe lenné kegy terroristával? Honnan kellene tudjam hogy ilyet fog csinálni?



De ha már akkora nagy hír ez a lassan a Facebook hírekkel vetekedő Origón, akkor azt miért nem hozzák le hogy Áder János tényleges rokona?

2016. nov. 12. 07:38
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Azért a kettő között nagy különbség van. Ádernek csak távoli rokona Györkös fia, és semmi nem mutat arra, hogy szoros kapcsolatot tartanának egymással. ( Nem vagyok Áder párti). A közös fotó viszont azt jelzi, hogy kapcsolatban voltak egymással. Ha még azt is figyelembe vesszük, hogy pár éve még Vona szélsőséges elveket vallott( Magyar Gárda, stb), akkor feltételezhető, hogy egyet is értett Györkös politikájával.

Hogy ma is egyetért-e vele, azt nem tudni. De semmiképpen nem lehet felelőssé tenni Györkös cselekedetiért.

2016. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert Origó!!!

M1, , Duna, TV2, MTI, Magyar Rádió, Origó, 888, Pesti Srácok stb stb - Mind kormány propaganda.

2016. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szóval ha valakinek idióta apja van a fiát ki kell közösítse a világ vagy mi? Vona hibát követett el hogy beszélt Györkös fiával? Tudnia kellett volna hogy gyilkolni fog vagy mi?



És neked az távoli rokonság hogy Áder apja első unokatestvér Györkössel?

2016. nov. 12. 08:10
 5/18 A kérdező kommentje:
Általában az unokatestvére az emberrel szorosabb kapcsolatban van mint Vona Gáborral. Az én unokatestvérem se ismeri Vona Gábort. Attól ha lesz egy közös képük, akkor is engem fog jobban ismerni, nem Vonát. Én nem értem ezt a keresztbebaxott logikátokat.
2016. nov. 12. 08:12
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az egész egy fasság. Senki nem az alapján választja a beszélgetőpartnereit, hogy annak a rokona 20 év múlva mit fog csinálni. (A rokonokat meg főleg nem, Áder esetén.) Ennyi erővel elkezdhetünk üldözni mindenkit, mert a jövőben biztos lesz valami leszármazottja, aki bűncselekményt követ el.
2016. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség ez az egész fotó-mizéria.


A fotó egy adott időpillanatot örökít meg. Gondoljon bele mindenki hányszor került egy társaságba általa nem igazán kedvelt személlyel és hányszor kellett jópofizni.


Na de még ha, kedvelik is egymást, vagy bizonyos dolgokban egyetértenek attól még a két ember nem lesz ugyan az. Attól, hogy rólam készül egy kép, amin épp Breivikkel beszélek, én nem leszek tömeggyilkos. Vagy ilyen logika alapján minden ember olyan olyan, mint akivel készült róla közös kép. Ha 200 emberrel, akkor pontosan ugyanolyan, mint az a 200 ember. Ez meg megint egy f**zság.


A legszomorúbb, hogy ezt önmagát értelmesnek valló emberek benyalják és még magyarázni is kell nekik.


Egyébként Rogánnak is van közös képe Portikkal, ha ugyan ezt a logikát alkalmazzuk......ez már másra bízom.

2016. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Mindig is hitelesebb volt a kuruc.info, mint a zsOrigó
2016. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ilyen rokonságban a fél ország rokona a másik felének...

Meg aztán most akkor számít, hogy kinek ki az apja vagy valami, vagy az számít, hogy az adott illető mit tesz? Az apák bűneiért tényleg a gyerekeknek kell felelniük?

2016. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyébként még annyit, úgy elgondolkodtatásképpen: az ember a rokonait nem választhatja meg. A barátait igen.
2016. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!