Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik már kiakartak menni...

Akik már kiakartak menni külföldre már megtették?

Figyelt kérdés
Vagy még mindig vannak olyan magyarok, akik itt ragadtak, már akik ki akartak volna menni dolgozni,élni...

2016. nov. 17. 14:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szóval akik kiakarnak menni*
2016. nov. 17. 14:59
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Tekintve,hogy ha megkérdezed a középiskolásokat vagy
2016. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
*felsőoktatásban tanulókat a 80%-uk külföldön képzeli el a jövőjét,még sokan vannak itt,akik ki akarnak menni
2016. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem, még vannak pár százezren, akik jobb életre vágynak.
2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem, még 1 év és megszerzem a mérnöki diplomám és aztán húzok ki egyből. Kényszerből vagyok még itt, mert ugye diploma nélkül mosogató takkernak nem fogok kimenni. Azok lenézett senkik odakint. Ha már kimegyek, akkor valaki akarok lenni külföldön is, és egy jó mérnök az kint is valaki.
2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én eddig akit megkérdeztem fősulist vagy egyetemest azok mind azt mondják h már nem igazán külföld, nem tudni h miért azt nem indokolják... de én azt vettem észre h már nincs akkor kivándorlási kedv mint mondjuk kb. 5 éve
2016. nov. 17. 15:01
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Én meg azt látom, hogy még mindig mennek innen.

Na, most akkor kinek van igaza?

2016. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel ezt a kérdést. Tehát akkor vannak még rajtam kívül olyanok akik elakarnak innét menni :)
2016. nov. 17. 15:07
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Most is folyamatosan vándorolnak ki, nem úgy látom, hogy csökkent volna a kivándorlási kedv. Viszont tény, hogy bekerült a köztudatba, hogy a mosogatók azok nem élnek annyira nagyon jól külföldön sem, és az alja munkát végző kelet-európaiakat lenézik a külföldiek, egy kalap alá veszik a szír, afgán bevándorlókkal. De orvosi, műszaki egyetemeken szinte mindenki kifelé készül. Na meg szakmunkásból sem találni már itthon jókat, mert azokat is megfizetik kint.
2016. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy már mindenki aki akart kivándorolt és csak az ún. "patrióta magyarok" maradtak, legyen az orvos, mérnök asztalos vagy akár hentes...
2016. nov. 17. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!