Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy Bíró...

Csak én látom úgy, hogy Bíró András Zsoltnál (akit egyébként Vona példaképének tart) jobban nem is fogalmazhatta volna meg senki, miért gusztustalan, amit a Jobbik csinált?

Figyelt kérdés

"Nem elegáns nemzeti ügyben feltételeket szabni"


[link]


A történtek után egyáltalán milyen indíttatásból szavazhat rájuk nemzeti érzelmű ember, a Fidesz-fóbián kívül?


2016. nov. 18. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen csak te látod így, teljesen igaza van a Jobbiknak, hogy ha a tényleges menekültek nem jöhetnek, akkor a Finesz zsebét tömő menekültek se jöjjenek.
2016. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 partizana ***** válasza:
70%

Nemzeti ügy addig amíg az mindenre kiterjed és nem csak a Fidesz egy újabb kampány fogása, hiszen jól látszik, hogy magasról tesznek rá hány menekült lépi át Európa és Magyarország határait, az egyetlen amiért hangzatos kijelentéseket tesznek ellen az az, hogy így több ember tudnak megfogni, a Jobbik támogatta volna őket amennyiben az mindenkire kiterjed, de az hol reális, hogy a gazdag jöhet a szegény nem? Elvileg Európa védelme a cél. Márpedig az ISIS vagy más szervezetek nem küzdenek pénz hiányában, ha így jöhetnek így fognak.


A Fidesz századszorra is szembeköpte a magyar és európai társadalmat. Hazudott.


Én nem ismerem ezt a Bírót, de ha ilyen kijelentéseket tesz akkor konkrétan annyira nincs tisztában a jelen politikai helyzettel, mint egy átlagos 5.es gyerek.

2016. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jobbik-párti, de miért lenne gusztustalan, ha nem szavazott meg egy értelmetlen módosítást! Ez sem, és a népszavazás sem nemzeti ügy, csupán Fidesz propaganda. Ahogyan a Magyar Idők is azt szajkózza.

Kivételesen egyetértek a kikötésükkel. Az valóban nemzeti ügy.

2016. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a gusztustalanabb?


Nem megszavazni egy önmagában semmit nem garantáló alkotmánymdosítást.....


Vagy pénzért árulni állampolgárságot?


(nem vagy jobbikos)

2016. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én sem vagyok Jobbikos, de rossz oldalról közelíti meg már mindenki ezt a dolgot. Most ismét beadta a jobbik az alkotmánymódosítási kérelmet a letelepedési kötvény tiltásával, az persze egy turbófideszes magyaridőkös pártkatonának sem lesz baja, ha azt nem támogatja majd a fidesz. Ez az abszurd...
2016. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Terry Black és Zuschlag János is így látja.
2016. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csak te látod így, bár én másképp látom. Engem sokkal inkább az érdekel, hogy miért nem jó a Fidesznek az, hogy megszüntetik a letelepedési kötvényt és onnantól kezdve nincs gond az alkotmánymódosítással. Ha azt veszem, maga a Fidesz akadályozta meg a dolgot, lényegében pénzért.
2016. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Vona féle jobbik nem nemzeti párt, ezt Csurka már 2009-ben megmondta.
2016. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!