Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány megütheti a...

A magyar kormány megütheti a bokáját Trump miatt?

Figyelt kérdés

[link]


2 éve lecsukatták, most meg Trump haverja lett.


Mellesleg a fajvédelem hibás megnevezés.

Jobban illene a rasszvédelem,prezerváció.



2016. nov. 21. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Annál primitívebb ember már nincs, mint aki a forrást próbálja cáfolni a hír helyett.
2016. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mannnocska ***** válasza:

DING DING DING


nah ez a mélypont, ezt elmentem idézni.


"Annál primitívebb ember már nincs, mint aki a forrást próbálja cáfolni a hír helyett." - gyakorikérdések politológus 2016


Akkor most nekiállok linkelgetni oldalakat amik hiteles források lesznek, és szerintük obama gyíkember.


Linkelek oldalt, ahol hillary clinton egy pedofil, és kannibál szekta tagja. És hiteles forrás lesz!

2016. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szóval nem olvastad el. Akkor nem fogod megérteni. Mindegy, még valami amin röhöghetek.
2016. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mannnocska ***** válasza:

Egy: elolvastam.


Kettő: nem tudom mi értelme van? sarka katát meg akarta húzni trump? He? egyrészt én is meg akarnám... Másrészt nem értem hogy jön a kérdéshez, és nem értem hogy jön világoplitikához egy bulvár szar.


Három: ez bulvárhír, semmi alapja nincs, csak valami felemás nyilatkozat egy olyan személytől, aki abból él, hogy celeb, ergó képes bármit lenyilatkozni azért, hogy releváns maradjon.


Vagy te is olyan vagy, hogy juj trump nem tiszteli a nőket, és erre bizonyíték ez? valamit adj már, mert ez hogy beokádsz egy blikk cikket ez szánalmasan kevés. persze arra jó, hogy arcoskodj, amit látványosan meg is teszel, csak nincs tartalmad töki

2016. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vicces dolog, mikor emberek a hatalmas egójuktól eltelve néhány konkrét példával akarnak elveket, személyeket, azok cselekedeteinek mozgatórugóit megítélni, és mindenféle "bizonyítékokat" követelnek. Fel sem tűnik nekik, hogy "egy" konkrétum mindig cáfolható egy "másik konkrétummal". Annak a módszertana meg föl se merül, hogy "egy" konkrétum bizonyítása semmi egyéb, mint "valakinek" elhinni. Érdektelen, hogy egy újságírónak, az interjúalanyának, vagy akitől ő hallotta, stb. Itt az alapprobléma: tudni kéne, mit hogyan lehet bizonyítani, mi mitől hiteles, stb. De ezt itt elmagyarázni - nem az alkalmas hely.
2016. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mannnocska ***** válasza:
Bölcsészhallgató check in. :D
2016. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!