Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz-e azzal, hogy...

Egyetértesz-e azzal, hogy ilyen arcokkal, mint Gyurcsány, Molnár, Juhász, Karácsony, Bokros a baloldal nagyon gyérül fog szerepelni 2018-as választáson?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 12:27
1 2 3
 1/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Ha nem is gyengül, de esélytelenek maradnak. Szokásos fellegvárakat behúzhatnak, de marad a narancsvidék.
2016. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 mannnocska ***** válasza:
57%

Ez tény, semmi egyéb.


Az ellenzék a jobbik nélkül még nagy összefogással se lenne képes kormányváltásra. Az a másik probléma, hogy egymással is képtelenek beszélni, nemhogy kompetens, és erős koalíciót alkotni.


A jobbik pedig SOHA nem fog ilyen szeméttel, mint gyurcsány meg hasonlók összeállni koalícióba. 2018ban ismét nyerni fog a fidesz, minden gond nélkül.


Megítélésem szerint a jelenlegi baloldal egész egyszerűen úgy retardált ahogy van. Megélhetésből politizálnak többségben, és még csak nem is értenek hozzá.


Ha kormányt akar váltani a magyar nép, akkor az egyetlen esélye a jobbik. Csak az a probléma, hogy a média már megalakulásuk környékén tökéletes sikerességgel karaktergyilkolta az egész pártot. Azóta a jobbik = nácik, vona = hitler. Ez tipikus libsi szrság egyébként. Ahol jobbikos polgármester van, sehol nem történt se cigánydeportálás, se gyilkolás, se semmi ilyen ami miatt ágálnak a libsik. Munka van, hol sikeres, hol nem. Nincsenek illuzióim, hogy ők MO megmentői, vagy bármi, de a mai napon egyedül a jobbiknak lehet akkora ereje, ami megszorongathatja a fideszt. Ezért mérséklődik vona, hogy az átlagembernek is vonzóbb legyen mint szavazati lehetőség.


Tudom hogy utálni fognak ezen véleményem szerint a legtöbben, és nem is vagyok gyökeres jobbikos, vagy ilyesmi, de lássuk már hogy jelenleg az egyetlen olyan párt akik még nem égették szénné magukat, és erő tekintetében egyedül nekik van esélyük kormányváltásra.


Ha a baloldalnak egy icike pickikét is fontos Mo, akkor feloszlatják az ilyen törpepártokat, és biztatják az embereket a jobbik általi kormányváltásra. Aki meg tényleg ilyenekkel jön, hogy "de hogy nacionalisták, és hitler 2 lesz vona" az meg kérem mondjon le a szavazati jogáról, mert olyan ostoba, hogy a levegőt sajnálom tőle.


Még ha kormányváltás sikerülne is valamelyik pártnak, nagyon nehéz dolguk lenne, mivel minden pozícióban fideszes emberke van beültetve, akikkel elég jelentős mértékben tudnák hátráltatni a politikai programjaikat.


MO a jelenlegi politikai felhozatallal, és morállal halálra van ítélve.

2016. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De már ők is szénné égették a régi szavazóik előtt. Ne legyen kétséged. Én nem erre a Jobbikra voksoltam 2010-ben és amíg Vona lesz, addig nem kívánok ismét rájuk szavazni. De köszönjük a pártpropagandát.
2016. nov. 21. 12:48
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Már megint provokálsz?

Miért égették volna szét a szavazóit?

Mi volt olyan nagy bűnük?

2016. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
*Miért égették volna szét magukat a szavazói előtt?
2016. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos igen.

Röhej, hogy semmi alternatíva.

Lehet megvesznek mindenkit.

2016. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk ott kezdődik, hogy a radikális irányt libsire cserélte. Szóba állt Simicskával, az ATV-ben trollkodik és a párt érdekei elé helyezi saját hatalmi érdekeit.

Elüldözte a pártból a véleménnyel bíró személyeket és egyszemélyes pártot csinált.

Ha véleményed van, kirúgnak a tagságból.

Sem én, sem a barátaim nem fogunk addig rá szavazni, míg le nem mond. És még jó sokan nem fognak. Legyen ez tanulság neki 2018-ban. Már nem a kormányváltás kéne a célja legyen, hanem, hogy egyáltalán elérjék a parlamenti küszöböt. Semmit nem csinálnak. Jah, de...elfelejtették azokat, akik a bársonyszékhez juttatták őket. 2018-ban megköszönjük nekik. Ennyi. Amúgy nem érdekel, ha nem tudod elviselni más véleményét és provokációnak éled meg.

2016. nov. 21. 12:58
 8/25 A kérdező kommentje:
Mi nem fogunk a Jobbikra szavazni mindaddig, amíg vona a pártelnök.Lesz nagy pof.áncs.úszi 2018-ban. Sőt, mondok jobbat, sokan a Fideszben gondolkodnak emiatt. Én mondjuk nem, de sokan igen. Úgyhogy ennyit vona kormányváltó álmairól.Megígérte, ha nem győznek, lemond és távozik a politikából. Pont emiatt sokan fognak másfelé szavazni, mert alig várják, hogy eltűnjön. Csomagolhat, nem kell 2018-ig várni, akkor nagyobb égés lesz neki. Remélem, ezután a kis kitérő után, újra értelmes vizekre evez a Jobbik. Ideje lenne.
2016. nov. 21. 13:06
 9/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"Mi nem fogunk a Jobbikra szavazni mindaddig, amíg vona a pártelnök.Lesz nagy pof.áncs.úszi 2018-ban. Sőt, mondok jobbat, sokan a Fideszben gondolkodnak emiatt. Én mondjuk nem, de sokan igen. "


Tehát az gáz, hogy Vona arconköpi a szavazóit, de az nem, hogy te, mint szavazó csatlakozol a szavazók arconköpéséhez, mert szavazol a Fideszre, valamelyik baloldalira, vagy távolmaradásoddal/érvénytelen szavazatoddal legitimálod a Fideszt, ezzel tovább bebetonozva a hatalmukat?

2016. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Koplárovics Béci, jajj, ne én legyek a bűnbak, rajtam kívül még majd 5 millió ember nem megy szavazni.

Ilyen alapon őket is lehurroghatod.

A te érveid pedig nem elegek ahhoz, hogy egy árulóra szavazzak. De még az is lehet, hogy az ilyen provokáló hozzászólások miatt, elmegyek és behúzok egy X-et a narancsra.

Úgyhogy jobban jársz, ha nem megyek, mintha igen.

2016. nov. 21. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!