Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Juhász Péter hogy akar a...

A Juhász Péter hogy akar a korrupció pl Rogán Antal ellen küzdeni úgy hogy a Rózsadombon lakik elmondása szerint jövedelem nélkül?

Figyelt kérdés
Kellenek olyan emberek akik ránéznek a politikusokra utána járnak az ügyeiknek de ki hiszi azt el hogy évekig baráti kölcsönökből él ráadásul egy villában? Lehet hogy csak számomra röhelyes ez?
2016. nov. 21. 15:37
1 2 3
 21/30 tetro ***** válasza:
90%

21.13

nos ebben amit linkeltél.

nincs villa, hanem egy 80as évekbeli társasház van.

juhász nem állítja, hogy nincs jövedelme.

sehol sem bizonyítja a cikk, hogy Juhász több pénzből élne, mint amivel el tud számolni.

amúgy ezt olvastam és láttam én is. az megvan neked is ugye, hogy az egész hír egy hamisítvány, amit részenként megcáfoltak Juhászék? vagy te lemaradtál arról, hogy milyen média hamisítási botrány volt ebből?

2016. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 tetro ***** válasza:
90%

nézd kérdező, mit találtam neked. segítek, mert úgy tűnik nagyon le vagy maradva:

[link]


de továbbra se láttuk tőled se a villát amit emlegetsz, se juhásztól a kijelentést hogy nincs jövedelme, se a vagyonosodási vizsgálat eredményét ami igazolná hogy több pénzből él mint ami a bevétele

de én vagyok a hülye. vitatkozom valakivel, aki már a kérdése minden tagmondatában hazudik, a röhejt meg ly-val írja...

2016. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 tetro ***** válasza:
93%

21.09


igen ezt olvastam én is. csak a kérdező ennek ellenkezőjét állítja:

"Van (jövedelme) de nem fedezné az életmódját"

Ez a mondat szerintem azt jelenti, hogy valaki sokkal többet költ, mint amennyi a jövedelme. De lehet én értek rosszul röhelyesül.

2016. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%
Hát, kedves kérdező, ezt a kérdést nem szabad letiltatni. Ugyanis, aki megnézi az általad és a tetro által belinkelt videot is, az mindent megért... Egyébként, én eddig nem is igazán ismertem Juhász Pétert, de most nagyon megkedveltem. De azért leírhatnád, hogy mi a véleményed tetro videojáról, meg a tv2-ről, miegymás...
2016. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
Mégegyszer megnéztem tetro videoját.Beszarás! Mármint az, amit a tv2 művelt. És van pofájuk, "Tények" címmel adni a műsort!
2016. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most sem volt sikeres a bértopiknyitós hadművelet. Kellemetlen ez :D
2016. nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
tetro videojából nem detül ki semmi azt bárki mondhatja hogy adományt kap
2016. nov. 22. 07:41
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanígy bárki mondhatja akkor amiket te állítasz.
2016. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
95%
#28:Lehet, de azt is mondja benne, hogy mindez hivatalos és igazolni tudja. És mivel vizsgálódnak ellene rendesen, alighanem így is van, hiszen, eddig legalábbis, nem találtak fogást rajta. De mindettől függetlenül, ha más nem az kiderült szerintem, hogy a tv2 megrendelésre "dolgozik". Ebből a 10perces riportból, összevágni azt a fél percet, amit leadtak, mindennek az alja. Persze, gondolom te ezt nem érzékeled.
2016. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"tetro videojából nem detül ki semmi azt bárki mondhatja hogy adományt kap"


Tiédből sem derül ki semmi, bárki mondhatja, hogy nem tud megélni, hogy nyomorog.

2016. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!