Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most a Fideszt szidjátok!...

Akik most a Fideszt szidjátok! Miért felejtettétek el, hogy az MSZP alatt milyen rossz volt az életünk?

Figyelt kérdés
Miért felejtettétek el?

2016. nov. 22. 15:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
45%
Mert sokkal jobb volt az MSZP alatt, amely a '18 - as választásokon a győztes cím várományosa minden felmérés szerint.
2016. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem jó volt akkor is, most is. A különbség, hogy a narancskomcsik bármikor bárkit tönkretehetnek, és a többi proli még tapsolni is fog...
2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%

"Mert sokkal jobb volt az MSZP alatt, amely a '18 - as választásokon a győztes cím várományosa minden felmérés szerint."


2002-ben is úgy győztek, hogy az előrejelzések toronymagas fidesz előnyt mutattak. Na ennyire hihető meg releváns "minden felmérés"...pláne ha még hozzáadom azta hatalmas propagandát ami most van.

2016. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Baluba ***** válasza:
100%

Mi köze az MSZP kormány minőségének ahhoz, hogy kritizálom a jelenlegi kormányt? Hogy gondolhatja bárki komolyan, hogy ez érv?

Ha az MSZP mellett érvelek, akkor hozhatod föl. De ilyet meglehetősen ritkán tesznek az emberek, legalábbis a kormány kritizálásához képest.

2016. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%
Nekem igazából, az a bajom velük, hogy olyan lehetőséget kaptak a "2/3-al, amilyet a rendszerváltás óta senki és arra használták, amire...Amúgy meg, nem igazán érzem, hogy most, olyan baxott jó lenne.
2016. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
A válsághoz tényleg nem sok köze volt az Mszp-nek de ahhoz igen milyen gazdasági állapotban érte ez az országot. És a válsággal se tudtak mit kezdeni. Tehetetlenségében Gyurcsány le is mondott. Most meg ő akar a megmentő lenni hihetetlen tényleg ez az ember.
2016. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

Igazad van kérdező. Mszp alatt nagyon rosszul élt magyar nép. Hála istennek itt van nekünk szeretet Orbán Viktorunk.

Amióta Fidesz van:

-Gyorsan szaporodik a magyar.

-Megszüntette szegénységet.

-Nincsenek alultáplált éhező emberek.

-Mínőségi igényes remek magyar műsorok/zenék vannak.

-Közmunkának hála nincsenek munkanélküli segélyes emberek.

2016. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem felejtettem el. De nem tudom nem észrevenni, hogy most se jobb. Annak idején szidtam én a szocikat is, most meg a mostani brancsot, akik pofátlanságban bőven túltesznek rajtuk.
2016. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Pro Patria ***** válasza:
60%

HakapesziM, hmmm....?

"Mert sokkal jobb volt az MSZP alatt, amely a '18 - as választásokon a győztes cím várományosa minden felmérés szerint."

Itt valami nem kerek. Még a Jobbiknak is nagyobb támogatottsága van. És egyik sem éri be a Fideszét.

2016. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19.


A szótárt az "I" betű környékén nyisd ki. Idegen szó.

2016. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!