Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2017 Januártól érezhetően...

Ha 2017 Januártól érezhetően nőni fognak a fizetések, de ezzel együtt alattomosan drágulna az élelmiszer stb abból országos balhé lesz?

Figyelt kérdés

Nyilván most még sokan bizalmatlanok, nem merik beleélni magukat ebbe hogy lehet jobb lesz, mert ismerjük már a kormányt.

Pl most emeltek 1 hónapja a szakmunkás órabéremen, már ott akartam hagyni a helyet mert 130ezer ft-ból nem igen tudok előre lépni, fiatalabb autó, számítógép alkatrészekre való kiadás, monitor, TV minden ami egy huszas-harmincas éveiben járó fiatalt érdekel. Eddig is kitudtam gazdálkodni csak számolgatni kellett, ezt nehezményezem.

Visszatérve emeltek most nekem, de kikötötte a műszakvezető hogy emiatt ne menjek el, mert januártól további emelés lesz.


Ha egy csoda folytán látnék javulást, akkor maradok, és nem kényszerülök rá hogy a pénz miatt messze dolgozzak, lehet ott havi fizetésből megvenném magamnak ami kell, és spórolni sem kéne, de nem ér annyit az egész


2016. nov. 27. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%
ezek már csak a tények... különben a szocik alatt a munkás érdekét képviselve nem támogatták volna a bérnyomás befagyasztását, aminek köszönhetően lettünk összeszerelő ország
2016. nov. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!