Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy ilyen, elkorhadó fát állítottak fel a Kossuth téren?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 28. 19:06
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
82%
Az írást elolvasva, a felajánlónak sokat jelent maga a fa, és ha már ez lett a ország karácsonyfája, az meg főleg sokat jelent neki. Nem kell ezen agyalni.
2016. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ajándék lónak ne nézd a fogát! Jövőre adhat a gunyoros nevenincs újságíró egy ennél szebbet, ha annyira csípi a szemét.


Más kérdés, hogy a száraz ágat én már a felállítás előtt eltávolítottam volna, de csak az ilyen pofátlan sohasemmisemjó zümmögőkórus miatt. Az, hogy "köszönöm" az hiányzik a szókincsből.

2016. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is kedves felajánlás. Sokan poénkodnak, hogy pont illik az ország állapotához, a rohadó rész megmutyisodott meg ilyenek, de nem bántanám ezért a felajánlót, szép gesztus azért.
2016. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo lesz az oda. Igy csak 10 milliárdba kerül az országnak (Tudjátok, ugy mint a halszagu. Ott is minden ingyért volt. Csak a végösszeg lett magas.))
2016. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor nagyot csalódtam Smidth Máriában. Ő annyira nyomja a magyarkodást, hogy a szemeben hiteles volt addig, ha nem is szimpatikus. Ténylegesen meglepett, hogy ő is meglopja a magyarokat. Nem vártam tőle.
2016. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Az erdőben is ilyenek a fák.

Azt a három darab száraz ágat majd lemetszik, szépen feldíszítik, és nem lesz ezzel semmi baj.

2016. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet ebből még hozni a szépet, nemtovábbá pedig így csak még szimpatikusabb, hogy elolvastam a háttértörténetét.
2016. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Nem korhadás, hanem száradás/gomba okozta az ágak barnulását.

2. A piacokon látható tökéletes ezüstfenyőkkel ellentétben ez nem "tenyésztett" fa, hanem egy család udvarán állt, ők ajánlották fel (ahogy korábban is írták). Ebből kifolyólag nem tökéletes, olyan, mint az országban található ilyen korú fenyők 99%-a.

Ezért tökéletesen illik oda.

2016. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!