Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik arculatváltásának...

A Jobbik arculatváltásának része, hogy végre nem gyalázzák Izraelt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
sajnálatos, hogy nem fikázák izralet. Ebből is látszik, hogy hiteltelenek lettek. Aki izraelt utálja rossz ember nem lehet.
2016. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én imádom Izraelt
2016. dec. 3. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az arculatváltás ellenére nem tudják beelőzni a Fideszt,pedig igény lenne a kormányváltásra... A Jobbiknak most azon kellene dolgoznia, hogy jobb legyen a retorikája, mint a Fideszé.
2016. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
"Én imádom Izraelt" részvét és eléggé undoritó
2016. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

"Én imádom Izraelt"


Sajnos az Izraelben élő palesztin, örmény, görög, szír és asszír keresztények ezzel nem így vannak. Egyszerűen esélyt sem adnak nekik, hogy ők imádhassák Izraelt.


Nem véletlenül drasztikus mértékű az elvándorlásuk, Izraelben konkrét vallási tisztogatás folyik. Jeruzsálem lakosságának 40 %-a keresztény volt 1967-ben, ma már csak 1 %.


Ha te ezt imádod, akkor szerintem is részvétem.

2016. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
12:21: Nem ártana, ha előbb megtanulnál írni. Utána nyugodtabban fröcsöghetnél, kevésbé lennél nevetséges.
2016. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
A nyugati szélsőjobb már régen nem antiszemita, sőt kimondottan zsidó barát. A Jobbik nem lett kevésbé antiszemita, csak most jobban lehet a menekültellenes, azon belül muszlim ellenes szlogenekkel megnyerni a szavazókat, mint a zsidóellenes szövegekkel.
2016. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Izrael ugyanúgy egy kultúrális mementó, mint Kína, Törökország, India, Görögország, Nagy Britannia, Spanyolország, Mexikó, Brazília, Olaszország,vagy akár épp Magyarország etc.

Egyszóval a különlegesebb helyek közé tartozik mint más területek. Színes kultúrával rendelkezik, látványosságok pl. Gondolom erre gondolt a kérdező az imént. Szóval nem kell undorítózni.



A kérdésre:

Remélhetőleg. De még mérséklődhetnek mert részemről vállalhatatlanok voltak, de még most sem az igaz. Ha valóban normális jobboldali értékeket fognak szorgalmazni,és inkább konzervatívok lesznek akkor még nálam is lehetnek majd valakik.

20/F.

2016. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Jobbik vezetőjét, Vonát Simicska zsinóron rángatja. Simicskát pedig Bajnai maga mellé csábította a Bilderberg találkozó után (ezt ő maga is mondta, hogy célként tűzte ki).


Ez magyarázza a Jobbik viselkedését, hogy egyre többet szövetkezik a hazaáruló és magyargyűlölő liberókkal.

2016. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"sajnálatos, hogy nem fikázák izralet."


Még normálisan a nevét sem tudod leírni.


"részvét és eléggé undoritó"


Gondolom ,magadból indultál ki.


"Sajnos az Izraelben élő palesztin, örmény, görög, szír és asszír keresztények ezzel nem így vannak. Egyszerűen esélyt sem adnak nekik, hogy ők imádhassák Izraelt."


Jól tudsz propagandát terjeszteni ,viszont gyenge anyag. Tekintve pl. csak az asszírokat ,hogy kb. 2-3 éve külön nemzetiségnek választották az araboktól Izraelbe. Tehát hivatalos papíron (már persze ha olyan) az is kipipálhatod ,hogy asszír származású vagy.

Aztán örmény,görög és szír keresztényektől sem hallottam még eddig "panaszt".

Épp az ellenkezőjét...

Ami a palesztin keresztényeket illeti ,még van is egy ismert (már elfelejtettem a nevét) palesztin keresztény ember ,aki cionista és volt-hamasz tag.

Meg aztán ott van egy másik rabbi ,aki libanoni terrorista volt és betért a zsidóságba (0 zsidó kapcsolattal). Ma Izraelbe él.

Arról nem is beszélve ,hogy Izraelbe csomó arab település/falu és negyed van. Ezzel ellentétbe pl. Gázába ma egyetlen egy olyan intézményt város részt sem tudnál felmutatni amire azt mondanád ,hogy ott valaha zsidók éltek (pedig ,ha jól tudom 2005-ig éltek még Gázába zsidók).


"Nem véletlenül drasztikus mértékű az elvándorlásuk, Izraelben konkrét vallási tisztogatás folyik. Jeruzsálem lakosságának 40 %-a keresztény volt 1967-ben, ma már csak 1 %. "


Szintúgy hazugság. Ennek szimplán az az oka ,hogy az idő haladtával több ember világosul fel és hagyja ott a vallást. Izrael alapjába véve egy szekuláris ország (eltekintve itt Netanyahu kamu vallásos maszlagáttól) amit nagy többségbe szekuláris zsidók emeltek fel.


"A nyugati szélsőjobb már régen nem antiszemita, sőt kimondottan zsidó barát. A Jobbik nem lett kevésbé antiszemita, csak most jobban lehet a menekültellenes, azon belül muszlim ellenes szlogenekkel megnyerni a szavazókat, mint a zsidóellenes szövegekkel."


Sajnos ,egyet kell értenem!

2016. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!