Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák körében miért olyan...

A romák körében miért olyan népszerű Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Kis településen élek. Itt szabályos kultusza van Orbánnak a romák körében. Szoktak imádkozni is érte és hogy még sokáig Ő legyen a vezető. Úgy beszélnek róla, mintha valami király lenne vagy egyfajta kiválasztott. Egy vallásos roma nő nekem azt mondta, hogy voltak jóslatok, amik már előrevetítették Orbán eljövetelét. Szerintetek ez csak afféle babona vagy tényleg igaz?

2016. dec. 10. 08:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is vannak ilyen cigány ismerőseim.

Nos, egész egyszerűen önmaguk közül valónak érzik. Ő egy cigány a szemükben, aki sokra vitte.

2016. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lazy Lover ***** válasza:
86%
1 orbán maga is roma származású 2 mindennel el halmozza a romákat láttam tapasztaltam mit csinál itt a fideszes polgármester tűzifát pénzt ételt ad a romáknak a szavazatért cserébe
2016. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Molyember ***** válasza:
83%
Az ostobaság független a származástól.
2016. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

Hahaha :D.


Azért, mert 2006 előtt az MSZP volt a cigány anti-párt. Nagyon sokan csak azért szavaztak a szocikra, mert "orbán cigánybarát".


Bizony ilyen volt egy átlag szoci 2006 előtt.

2016. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

# 4/4 Időpont ma 09:25


Legutóbb még azt mondtad, hogy az MSZP világ életében a tanulatlan cigányok pártja volt. Most akkor döntsd már el, tényleg.

2016. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak a romák, hanem a magasan képzett értelmiség körében is népszerű.
2016. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Orbán nem cigány. Nagyapja állatorvos volt, de a családfája a geny.comon elérhető.
2016. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Mert így kapják a segélyt,mert büdös nekik a munka. Nézz meg egy jobbikos várost,munkára vannak kényszerítve.
2016. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

#9: "munkára vannak kényszerítve."

Milyen munkára? Ja, közmunkára. (Nevezhetjük valódi munkának?) Amit az adófizető rendesen dolgozók járulékából fizetünk ki még ők kapirgálnak csak az útszélén.

2016. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5%

A 66%-oshoz hasonlók nagyon szeretnék azt hinni, hogy a közmunka nem vezet vissza (vagy be) a munkaerőpiacra ezzel szemben :

[link]

2016. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!