Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a műremek és a ráköltött...

Ez a műremek és a ráköltött 12 millió jól jelképezi egész Magyarországot?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 17. 11:07
1 2
 1/11 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Gondolj bele,egy ilyen játszótér ennyibe kerül,akkor mennyi pénzt költ el a kormány a stadionokra.?

Mert ott is ez van csak több tíz milliárdos szinten..


Mintha egy Vicc lenne az egész,de sajnos nem.

2016. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Az RTL és 444 teljesen belepörgött ebbe a mi mennyibe került dologba. Kétszer-háromszor még elképed rajta az ember (én), de mikor naponta "felfedeznek" valamit, engem meg sem érint. Tudjuk h lopnak, ebben mi a hír?
2016. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van is, akinek "tetszik" az "élménypark" :D
2016. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

"Tudjuk h lopnak, ebben mi a hír?"


Szerintem már a te hozzászólásod is megérne egy hírt. Már nem azért, mert annyira rossz, hanem mert szerintem példázza a jelenséget, hogy még a rossz dolgokra is megtanul az ember közömbösen reagálni.

2016. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Mintha egy Vicc lenne az egész,de sajnos nem."


Igen, egy morbid, elmebeteg vicc az egész ország.

2016. dec. 17. 11:53
 6/11 A kérdező kommentje:

"Az RTL és 444 teljesen belepörgött ebbe a mi mennyibe került dologba. Kétszer-háromszor még elképed rajta az ember (én), de mikor naponta "felfedeznek" valamit, engem meg sem érint. Tudjuk h lopnak, ebben mi a hír?"


Atyaég és ilyenekkel van tele az ország...

2016. dec. 17. 11:54
 7/11 A kérdező kommentje:
A mocsadék 444 meg RTL Klub mit hőbörög!? Hadd lopjanak, így jó ez! Elűdözni, kibelezni, megőni a sok lipsit, akinek nem tetszik!
2016. dec. 17. 11:56
 8/11 Szimeon ***** válasza:
A közcstornázás csúcsidejében, 2004-2010 között nyilt titok volt, hogy Magyarországon két és félszer annyiért számoltak el minden ilyen beruházást, mint nyugaton. Ez a túlköltekezés, túlszámlázás a magyar kultúra része. Ha ez nem lenne, nem beszélhetnénk Magyarországról, akkor az valami más, valami idegen, mutáns dolog lenne. Ha ezen változtatni akarnánk, az olyan lenne, mintha az anyanyelvünket cserélhetnénk fel valami másra, pl. angolra, vagy japánra.
2016. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kisebbségi önkormányzatok már csak ilyenek. Tisztelet a(z egy híján összes) kivételnek.
2016. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az "élménypark" ahogy mások nevezték és a költségvetése tökéletes példája a jelenlegi mutyifidesz Magyarországnak, igen. Minden pénzünket pontosan ennek a mintáján lopják el.
2016. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!