Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar média nagyrészének...

Magyar média nagyrészének miért célja a gyűlöletkeltés?

Figyelt kérdés

Nemrég megjelent a hír és a felvétel is hogy egy nőt durván lerúgnak a lépcsőről Németországban. Sok hírportál, mint az alábbi is, ezt úgy adta le hogy muszlim szíriai volt az elkövető. Végül a rendőrség elfogta és kiderült hogy bolgár.



[link]



Ha még azt sem lehet tudni hogy ki az elkövető miért írják oda a származását és a vallását, ráadásul tévesen? Mire jó az ilyen gyűlölködés?


2016. dec. 19. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Bolgár cigány volt, mellesleg.


Első ránézésre, a videóban úgy nézett ki, mint egy arab.

2016. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Úgy emlékszem, hogy nem "illegális bevándorlók" voltak az elkövetők, hanem részeg német fiatalok, akiknek hepijük az, hogy nőket bántalmaznak!
2016. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a pontosítást, 1-es!

2-es vagyok!

2016. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

1,Mert a magyar média színvonal alatti.

2,Erre van igény.

3,a jelenlegi politikai vezetésnek ez az érdeke


Én ezért nem olvasok magyar hírportált.

Én is olvastam ezt a hírt egyébkét külföldi újságokban,de ott szigorúan a tényeket írták le,semmilyen találgatás nem volt,aztán amikor elfogták az illetőt akkor bővítették az infót.

Én egyébként a felvétel alapján nem mondta volna arabnak,szerintem néhány ember annyira rá van állva a témára,hogy már beleképzel dolgokat.


Egyébként ajánlom a figyelmedbe az Euronewst,magyar nyelven is írnak,hogyha nem lenne jó a nyelvtudásod és szerintem elég korrektek.

Én még személyeskedést,találgatást soha nem láttam náluk,csak tényeket írnak le forrással.

2016. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

4#


Azért az Euronews eléggé brüsszeli szócső.A migrációról is olyan formában közölnek hírt, mint a liberális médiumok.

2016. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
5-ös. A migrációról az általad liberális médiának nevezettek közölnek valós információt, nem a magyar média.
2016. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

6#


A magyar médián és a liberális médián kívül létezik más is.Nem pont a kurucinfóra gondolok.


Mitől lenne az igaz, amit a liberális média mond?Csak mert lehuggyozza szivárvánnyal a híreket, attól "objektívvé", valósággá válik?


Azt állították egyszer, hogy rengeteg köztük az orvos,mérnök, sőt képzettebbek, mint a kelet-európaiak.Ezt az állítást egyből meglehetett cáfolni, azokban az országokban, ahonnan a migránsok jönnek, jóval magasabb az írástudatlanság és a lakosság mértékéhez képest kevesebb az egyetem is.

Ebből kikövetkeztethető, hogy sokkal képzetlenebbek, mint a kelet-európaiak.

2016. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Hehe ez jó. Face-en habzó szájjal kommentelték, hogy tetves kecskeb-ó migráncsok stb stb aztán beírtam hogy külföldön ez a hír kelet-eu-i támadókkal szerepel, persze komment már nem jött, lekerült a poszt! Aztán mi a hír arról, hogy miért lett megtámadva a nő???? Mert HIJAB volt a fején, azaz muszlim fejkendő!!! Azaz higy csak olyasmi, mert itt is an az országban tucatnyi olyan téli sapka, hogy annak nézhető, pl a sálsapkák! És azt hitték hogy muszlim azért rúgták szét!!!! Erről megint megy a hallgatás!!!! Ha muszlim lett volna a nő, ténylegesen, akkor felkapják az ügyet? Mindenki tudja, hogy nem. Sajnos ezért tartunk itt ahol. Annak idején azt tanították valahol: minél szegényebb egy nép, annál rasszistább.
2016. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szimeon ***** válasza:
44%
A magyar médiumok képtelenek függetleni magukat az egyes pártoktól, azok pillanatnyi érdekeitől.
2016. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

"Mire jó az ilyen gyűlölködés?"


Mert tudják hír oldalak. Ez kell magyar proliknak. Az lenne hír hogy német férfi rúgta meg a nőt akkor prolik nem érdekli hírt 0 hozzászólás lenne. De azt írják illegális terrorista,erőszakos arab migráns rúgta meg nőt. Min. 200 gyülölködős hozzászólás lenne. :)

2016. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!