Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donald Trump mikor jön már...

Donald Trump mikor jön már Magyarországra?

Figyelt kérdés

Én nagyon tisztelem őt.

Tanult, intelligens ember, akinek van üzleti érzéke.


Amért tisztelendő, hogy legyőzte Soros György emberét,Clintonnét.

Az összes hippi,liberális,pedofil összeségében véve szociális igazságharcos Clintonnét támogatta.Így igazán forradalmi, hogy Trump ekkora ellenszélben győzött.


A nemzetnek hatalmas megtiszteltetés lenne, hogyha Trump idelátogatna.



2016. dec. 22. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Állítólag januárban oda-vissza látogatják egymást Orbánnal.
2016. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha lecsúszott C kategóriás színész vagy, aki szívesen mutatkozik a csecsen diktátorral, akkor személyesen Putyintól kapsz útlevelet.
2016. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Bakker, ezt nem ide akartam irni.
2016. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Reméljük soha. Ez a paraszt vélhetően ugyanúgy nem beszél magyarul, mint az a tetű Goodfriend.
2016. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

@08:36

Nem baj, ide is tökéletesen illik. :-D


A kérdezőnek amúgy sem megy igazán még a trollkodás sem, ha el akarja hitetni, hogy egy ekkora bunkót mint Trump valóban tisztel, akkor nem kellene ennyire magasztalni őt.

A túlzott dicséretek mindig az ellenkező hatást váltják ki, mint amit szeretnének.

2016. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

2#

Seagal?:D


Amúgy nem tudni, egyedül Trump első megállója biztos, az pedig Kanada lesz, ugyanis van egy hagyomány, miszerint a frissen beiktatott amerikai elnök először Kanadába kell, hogy ellátogasson és meg kell koszorúznia valami emlékművet. Hogy utána hova megy azt nem tudni még, de, hogy Magyarország nem lesz ott az első húszban abban biztos vagyok.

2016. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szimeon ***** válasza:
53%
Szerintem gyakori vendég lesz Magyarországon. Már csak azért is, mert amikor Melániával hazalátogatnak Szlovéniába, kellemes kiruccanás lesz a számukra átjönni Kanizsára, vagy Zalaegerszegre - kicsit vásárolgatni.
2016. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Orbán meg csárdásozik: egyet jobbra: Putyin, egyet balba Trump

Utána meg jöhet a bokázós, mert majd mindkét oldalról kapja az ostorcsapásokat.

2016. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Tiszteld nyugodtan, de ha kérhetem, ne menj majd itthon szavazni. Mert akkor a büdös életben nem lesz itt jobb semmi csak egyre rosszabb.

Engem az se érdekel, ha téged megtiszteltetés ér, de kérlek, engem hagyj ki abból is. Nem mesélem el engem ekkor mi érne. Olyan csúnyán nem beszélek.

2016. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Sose, mert Putyin féltékeny lenne, és megtiltaná, hogy Donalddal találkozzon Viktor.
2016. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!