Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor ha elfogy a...

Mi lesz akkor ha elfogy a munkaerő és kivándorol az összes fiatal az országból? Mi lesz Magyarországgal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Köszönjük meg az RTL-nek és a társainak hogy sikeresen beleverték a fiatalok fejébe azt, hogy magyarnak lenni gáz, Magyarországon nincs jövőjük és nyugaton kolbászból van a kerítés. Sikeresen kinevelt a média egy olyan társadalmat, ami könnyen irányítható, nincs magyarságtudata, csak fogyasztani akar.
2016. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3%
Cicafiú! Akik most kimennek, azok zöme (nagyrésze) a Gyurcsány idején felvett hitelei mennek ki. Ő az oka, a kivándorlás már okozat.
2016. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
#11: Vicces amit írsz. Főleg a "magyarságtudatos" rész, mikor a saját magyar honfitársad használ ki, minimálbérre jelent be, átvág, túlóráztat a semmiért, közben az új BMW-vel hajt el előtted. Akkor álljon ott mindenki és elmélkedjen a magyarságtudatról??? Ekkor jut el az ember arra a szintre hogy belássa hogy itt minden van de az egymás iránti honfitársi tisztelet nincs. Én megéltem ezt, Olaszországba kimentem dolgozni 3 évet, és közlöm az utolsó euroig amiért megdolgoztam megkaptam. Ez a valóság, nem a demagóg magyarságtudat, mert abból nem lehet megélni. Magyarságtudat szóért nem jár ingyen kenyér a boltba.
2016. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MolotovPunk ***** válasza:
48%

Nyugaton kolbászból van a kerítés?Ezt mikor mondta az RTL?Mert ilyenre én nem emlékszem.Ők csak azt mondták,hogy jobban meglehet élni egy (prolinak) is nyugat Európában,mint itt.Ebben viszont teljesen igazat mondtak.

Egyébként ez a mostani magyar gazdaság politika úgy ahogy van egy kudarc.

Nem csodálom,ha kihúz sok fiatal külföldre.Én is filózok rajta nagyon.

2016. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Csökken a túlnépesedés és több föld jut majd egy emberre, tehát javul az életszínvonal.
2016. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3%
Majd visszajönnek. Pàr hónap és Anglia becsukja a kaput, mert az emberek nem kérnek az Eu-ból, akkor mikor bevezetik, hogy a keleti blokkból érkezők csak feleannyi pénzt kaphatnak, na akkor majd megindulnak hazafelé.
2016. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A nyitottság, növekvő verseny miatt nőnek a bérek és az árak is, csökkenhetnek a különbségek ezen a téren a régiónk és Nyugat-Európa között. Másrészt viszont a migráció, az európai központi, fejlettebb régiók elszívó hatása miatt lassul a fejlődés felénk, stagnálás, hanyatlás jöhet az EU periférikusabb területein. Olyan ez mint ami kicsiben lejátszódik Magyarországon is a főváros, Közép-Magyarország és a többi régió, vidéki területek viszonyában.
2016. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy ez bekövetkezik. A volt "keleti blokk" többi országából is nagy az "elvándorlás", sőt, talán nagyobb, mint nálunk, de kétlem, hogy az összes magyar, román, lengyel, stb., nyugaton kötne ki.
2016. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!