Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható a magyarság...

Mikorra várható a magyarság kihalása és az ország megszűnése? Én a jelenlegi helyzetből ezt tudom megállapítani, hogy ez a jövő.

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 17:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Várod már nagyon ugye?
2016. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem vedd rossz néven, meghajlunk a tudásod és éleslátásod előtt, de az még odébb van.


Azért egy közel 10 milliós országról beszélünk. Még ha le is csökken a lakossága 7 - 8 millióra, az is évtizedeket vesz igénybe. Pl. most vagy olyan 13 éves, leszel 50, mire ez megtörténik.


De még akkor sem szűnik meg, csak komoly bajok lesznek a nyugdíjakkal, számos téren munkaerőhiány lesz atb.


Ahhoz, hogy egy nép, nyelv kihaljon önmagában az kevés, hogy megcsappan a lakosság. Le fog csökkenni egy bizonyos szintre, de előbb - utóbb stagnálni fog.


Ettől ez még nagy baj, de megszűnni nem fog az ország. Sokkal kisebb népek, nemzetek is fennmaradnak.

2016. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Török uralom idején sem haltunk ki, akkor is volt pár millió magyar. Nem értem ezt a rettegést....de biztos jó dolog.
2016. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%
Bármennyire is vonzó, nagy tétben ne fogadj rá. A tatár után kb. 1,5 millióan maradtunk, a török után kb 4 millióan. Ilyen szép Magyar lányokkal körbevéve megfelelő környezetben elszaporodunk majd mint a nyulak.
2016. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%
Hármas, négyes, most is a törökre, tatárra számítotok? Jönnek majd utánpótlást gyártani?
2016. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Szövegértésből egyes, üljön vissza a helyére!
2016. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lazy Lover ***** válasza:
36%
hát úgy 5-10 év múlva komoly gondok lesznek a fiatalság lelépett maradtak a nyuggerek meg a romák szép kis jövő lesz.....
2016. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

"Ahhoz, hogy egy nép, nyelv kihaljon önmagában az kevés, hogy megcsappan a lakosság. Le fog csökkenni egy bizonyos szintre, de előbb - utóbb stagnálni fog. "


Szerintem a kérdező nem arra gondolt,hogy a magyar ősökkel rendelkezők mikor fognak kihalni.

a magyar nyelv viszont idővel el fog tűnni,úgy mint a többi ilyen kis országok nyelvei is.

2016. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

"Idővel úgy is mindenki angolul fog beszélni,az ilyen kis népek mind elfognak tűnni."


Honnét tudod, hogy mindenki angolul fog beszélni végül? Szerintem nem vagy jós, így egyelőre ez csak találgatás.



"Őszintén nem is sajnálom,a legtöbb magyar a saját fajtáját is megölné,a legtöbb irigy,rosszindulatú,csalásra kapható."


Lehet, hogy nem magadból kellene kiindulni! :P

2016. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
Valamikor nem sokkal 2020 után. Miután az unió elzárta a pénzcsapot a maffiakormány a továbbiakban az offshore számláikon nyugvó magyar pénzből dőzsölnek mi meg éhen halunk.
2016. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!