Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom miért...

A magyar társadalom miért ilyen prűd?

Figyelt kérdés

Különösen, a nudizmus,exhibicionizmus terén.


Sem a nudizmus, sem az exhibicionizmus nem betegség.Hanem nagyon is természetes és egészséges.A ruhák tele vannak káros anyagokkal, főleg, amikor legyártják őket.


Egyáltalán nem elítélendőek, sőt inkább tisztelendőek azok, akik szeretik a természet közelségét.Szeretik megismerni a természetet és részévé válni.


A szomszédaink különösen prűdek.Állandóan feljelentgetéssel fenyegetnek, meg közszeméremsértésről ugatnak.


Ma például, teljes természetes emberi valónkban díszítettük a karácsonyfát.Erre az utcán elkezdtek mutogatni, meg bekiabálni, hogy fel leszünk jelentve.Mire jó ez?

Az a baj, hogy a magyar jogrendszer is ezek mellett a szűk látókörű, középkorias ,prűd emberek mellett áll.


2016. dec. 24. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szomszédokat te meg feljelentheted kukkolásért:D
2016. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#13: Milyen kukkolásért, amikor a leírás szerint, az utcáról is látta mindenki, ha akarta, hanem?
2016. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó,őszintén megmondom,engem nem izgat ki lát be a lakásomba:))


Ha nem tetszik,ne költözz panelparkba,ahol egymás hegyén hátán állnak az épületek.


Szerintem nem direkt csinálják,hogy "nem húzzák be",hanem egyszerűen nincs mindig eszükben.

Akit ez nem érdekel,ne bámuljon.


Én is van,hogy átöltözöm a szobámban és nincs elhúzva a függöny(mert eszembe sincs ezen agyalni),lehet már látott valaki meztelenül,és?

Szerintem az már paranoia,ha valaki állandóan a saját otthonában arra gondol ki figyeli.

2016. dec. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: "Szerintem nem direkt csinálják". Szerintem meg igen, egyszerűen ezt élvezik. Nem véletlenül védi a kérdező az exhibicionizmust. Persze, az ember azt csinál otthon, amit akar, tőlem akár kefélhetnek is az ablakban hetero- és homoszexuálisok egyaránt. Ha az utcán gyerekek is járnak, legfeljebb látnak valami érdekeset.
2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Aki ezt élvezi az akkor valami közterületen fog meztelenkedni.Vagy elmegy nudista strandra.


Én gyerekkoromban nyaraltam a nagynénéméknél és náluk teljesen elfogadott volt a meztelenkedés.

Persze nap közben nem mászkáltak meztelenül a lakásban,de este meztelenül aludtak,és pl a nagynéném este meztelenül ment a hűtőhöz egy kis nasiért.

Illetve tök természetesen ment be a felnőtt fia szobájába,aki meztelenül aludta az ágyon.



Én azt nem értem amúgy,hogy felnőttek miért akarják ennyire a gyerekek előtt a meztelenséget elrejteni,mintha valami bűnös dolog lenne.


Persze el kell magyarázni,hogy az utcán ezt nem lehet,de a saját otthonukban miért ne lehetnének meztelenek az emberek?

Ebből ugyan mi baja lehet egy gyereknek?Semmi...

2016. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem tartom magam prűdnek, semmi bajom az otthon meztelenül alvással, sőt normálisnak tartom. Csak nekem ebből az "utcán elkezdtek mutogatni" leírásból az jön le, hogy mindenféle "kukkolás" nélkül, a járókelők látják őket.Jó rendben, ők azt szeretik, ha mindenki látja őket, "természetes emberi valójukban", az én szememben ez meg szimpla magamutogatás. Ami persze nem bűn, csak én egy kicsit abnormálisnak gondolom. Végülis tökmindegy, bár én nem örülnék, ha ez lenne a megszokott.
2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz tényleg senkinek semmi köze, hogy te a négy fal között hogyan nudizol, ha az nem látható. Akkor nyilván nem is tudnak semmit se tenni. Ez nyilván nem is beteges, megóvhatod magadat a káros ruhaneműktől. (hahaha) De az, ha ezt szándékosan úgy teszed, hogy mások (potenciálisan gyerekek is) észrevegyenek, az már más kategória.
2017. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!