Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Ágnes asszony...

Mit szóltok Ágnes asszony kedves szilveszteri tréfájához?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan kis szép...


Jómagam ősidők óta rab madara vagyok a szebbik nemnek, és Ágnes asszony már régóta szívem húrjait rezgeti.


Dacára a téma jéghideg - komor tónusának, nevezetesen a Jobbik - baloldal tervezett nászának elemzése előtt, ez a törékeny virágszál, valóban virágos hangulatban virított.


Vajon a bor, sör, avagy a magyar vidék adománya, a gyümölcseink nedvei kölcsönözték vidámságát az asszonykának, avagy inkább a sok bölcs gondolkodó, mint pl. Medgyessy Péter által felvázolt összefogás elképesztő perspektívája okozta derültségét?



2016. dec. 31. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Erre csak annyit tudok reagálni hogy Ágica feje belül is olyan sötét mint kívül.
2016. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehet előszilveszter volt. Esetleg akkorákat hazudott hogy maga se hitte el és kinevette saját magát. Azis lehet a Juhász Péterrel szívott valamit sose tudjuk meg.
2016. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ágnes asszony nem az a fontos objektum, amire perceket kellene szánnom. Sem megnyilatkozásai, sem, ami körülötte történik. Nekem is van fontosabb dolgom, hogy erre több időt vesztegessek.
2016. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyira vicces volt az a bizonyos mondat, hogy Ildikó - bocsánat, Ágnes - sem állta meg röhögés nélkül. Egyébként kifejezetten előnyére válik, mikor így szemlátomást be van bhaszva, rendszeresen kellene innia.
2016. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Az elsővel értek egyet.
2016. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez a nő atomrészeg.
2016. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit korán kezdődött nála szilveszter, van ilyen.
2016. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vazul1972 ***** válasza:
81%
Nekem tetszik. Aranyos a kis drága.
2017. jan. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vazul1972 ***** válasza:
90%
Mondhatnám: a drágaszágom!
2017. jan. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Már nem azért ti ... de ti nem voltatok még ilyen helyzetben? Soha nem voltatok olyan szituációban amikor nem bírtátok abbahagyni a nevetést? Nem vagyok mszp-s, sőt utálom a pártot de azért mert nem tudta abbahagyni a nevetést ne hordjuk már el mindennek! De hálistennek ő tud nevetni, valamin szórakozni, nem úgy mint ti akik egész nap csak panaszkodnak, nem csinálnak semmit és egy mosolyra sem képesek.

Nem vagyok mszp-s de azért mert valami vicces jutott az eszébe, valamit viccesnek talált miért kell ilyenek mondani róla? Veletek még soha nem történt ilyen?

2017. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!