Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik csak zsörtölődni...

Azok akik csak zsörtölődni tudnak, hogy milyen rossz ez az ország, milyen rossz a kormány, a rendszer, az egészségügy, oktatás, közállapotok meg minden, azok miért nem költöznek külföldre?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi tartja vissza őket? Kint bárki megtud élni, mivel a minimálbér 1100-1700 Euro között van, és olyan, hogy munkanélküliség nincsen. Gyakorlatban nincsen, papíron csak azért lehet mert kint még a segélyből is meg lehet élni, és ezért sokan azt választják inkább. De ha értesz is valamihez, akkor nem minimálbért fogsz keresni, hanem szakmával 2000-2500 Euro-t, informatikusként meg 3000-4000 Euro-t. A lakhatás ugyanannyi mint itt, a bolti árak olcsóbbak. Nem értem, hogy a panaszkodógépek miért nem költöznek ki akkor? Inkább minthogy negatívkodjanak.
2017. jan. 1. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Így van! Minden 50-60-70 éves is menjen ki 0 nyelvtudással és a házát meg dózeroltassa be előbb....

Ember amúgy gondolkozni nehéz???

2017. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Nyelvtudás, kezdőtőke, hazaszeretet, kapcsolatok, félelem az ismeretlentől...

Mintha nem tudnád te is nagyon jól.

2017. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól értem az a problémád, hogy nem mindenki akkora birka, mint te és van akit zavar, hogy lassan 7 éve egy rablóbanda irányítja hazánkat, fokozatosan tönkretéve azt?
2017. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Molyember ***** válasza:
97%
Aki kritikát mer megfogalmazni valamivel szemben, az negatívkodik? Ha valaki kifogásolja pl. a kórházi állapotokat, az panaszkodógép? Inkább menjenek el az országból, mert te hallani sem akarsz a problémákról. Megint az a bajom, mint már annyiszor: nem tudom eldönteni, hogy csak szórakozol, vagy fideszes vagy.
2017. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

A kiköltözéshez is pénz kell,és sok helyen kérnek 2-3 havi kaukciót.

Tehát kell egy fél milla legalább,hogy útnak indulj.

Na sokan ezt nagyon sok idő alatt teszik félre,nem mindenkinek gazdagok a szülei.

2017. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Miért baj az, ha én itthon szeretnék a fizetésemből tisztességesen megélni?
2017. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Talán gondod van azzal, hogy a saját hazámban szeretnék élni a saját nemzetemmel?
2017. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem itt mindenki erősen félreérti a kérdést. A kérdezőnek nem az a baja, hogy nem megy ki mindenki, hanem hogy akinek nem tetszik itt és csak ugatni tud, ahelyett, hogy bármit tenne ITTHON, az miért nem takarodik ki?


És én teljesen jogosnak tartom a kérdést. Ha keveselltem a fizetésem mentem másik munkahelyre, ha úgy éreztem eleget keresek, de nem becsülnek meg mentem másik munkahelyre. kb ennyit kéne megtennie a többi parasztnak is, majd ahol nem maradna már dolgozó elgondolkodnának hogy is kell beszélni az emberekkel, meg mennyit is illik fizetni.

2017. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

# 8/8 Időpont ma 19:45


Ja, mert Magyarországon 40 év fölött el tudsz helyezkedni csak úgy, mintha csettintenél.

És még te állsz neki parasztozni.

2017. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

mert talán itt nőttek fel és honvágyuk lenne és itt szeretnének biztonságosan megélni rendes munkahelyen???

mert nem gazdagok hogy repülőjegyet nyugat európába megvegyék és előre kifizessék az albérletet??

mert talán itt van minden barátjuk ,ismerősük,családtagjuk???

És ha nincs perfekt nyelvtudásuk?

A panaszkodok is itt szeretnének élni megfelelő körülmények közt,és szeretnék ha magyarország nem a legélhettetlenebb országa lenne.

2017. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!