Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Vona legujabb...

Mit gondolsz Vona legujabb amokfutasarol?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
El fog tünni a süllyesztőben a pártal együtt.
2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha a Jobbik kormányzóképes erő akar lenni, meg kell hódítani a kiábrándult baloldaliakat is. Ez tény. Hiába szavaznak rá a faiszták, nincsenek elegen szerencsére.
2017. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Semmigond, remélhetőleg fel is oszlik ezzel a hitelességi öngyilkossággal.
2017. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Erika Berger, a fidesz hithû katonanôje ismét brillírozik. Hihetetlen, hogy ennyien dôlnek be a mocskos lejáratókampánynak. Vona Gábor az egyetlen normális frakcióvezetô a parlamentben. Rajta kívül csak az életképtelen baloldal fajankói, meg a mocskos fidesz és kdnp bûnözôi vannak ott.

Pontosan mi is a problémátok? Hogy van egy normális programja, és emellett inkább az ország valódi problémáira fókuszál ahelyett, hogy zsidózna, cigányozna, bvzizna meg nem létezô cionista mozgalmakat üldözne? Hiányzik a gyûlölködés nektek, úgyhogy narancsra váltorok, mert ott aztán lehet utálkozni/fröcsögni. Szégyen.

2017. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. A jobbik és a baloldal nem fog összefogni, ezt már többször kiveséztük itt gyakorin. Gondolj bele , a baloldal még egymás között is alig tud megállapodni.


Azt tudom javasolni neked hogy ne edd merőkanállal a fidesz propagandát. A fidesznél bárki jobb. Egyébként az meg milyen logika hogy a szélsőjobboldali érzelműek egyszer hisznek az index forrásoknak , egyszer nem? (attól függően hogy ők mit szeretnének belelátni) Micsoda gyökerek vagytok ti.

2017. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Hasonlóval próbálkozik, mint a Fidesz. Szavazat maximalizálással, elvek nélkül.
2017. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4# Nem vagyok Fideszes ne hazudozzal, gyulolom Orbant meg a bandajat. Eletembe egyszer voltam szavazni akkor is a Jobbikra szavaztam, aztan kiabrandultam beloluk, mint ahogy kiabrandito az egesz politikai paletta, talan az LMP kivetelevel. Szoval engem ne sertegessel hogy Fideszes vagyok!
2017. jan. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!