Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek össze kéne fognia...

Szerintetek össze kéne fognia a jobbiknak a baloldallal, hogy leválthassák a fideszt?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, mert teljesen más elveket vallanak. Mégis milyen kormányzás lenne ebből? Na meg a baloldal és a jobbik is elvesztené a hitelességét. Mindent felrakni a fidesz ellen elég kockázatos dolog.
2017. jan. 6. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fogjanak össze... és tűnjenek el együtt a süllyesztőben!
2017. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fidesznek kéne már eltűnnie a bús p*csába. A vezetőiket meg fellógatni.
2017. jan. 6. 11:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ugyanis a Fideszt nem elég leváltani, valamit kell tenni a helyükre.
2017. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme mert a számok nem összeadhatók.Egyébként is a Fideszt nem lehet leváltani,hatalmas fölénnyel vezet,és még csak most kezdődik az osztogatós időszak.
2017. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A fidesz és a jobbik együttes kormányzatra készül 2018-ban. A kettő egykutya.


A demokratikus ellenzéknek belső összefogásra lenne szüksége, hogy létrejöhessen egy olyan új erő amely lesöpörheti ezt a bűnbandát a színpadról és újra normális viszonyokat teremthetne Magyarországon. Az elvtelen, hiteltelen taktikai politizálás tartós sikert sohasem hoz.

2017. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%
Itt jelenleg majdnem az összes parlamentben lévőt el kéne küldeni a bús fenébe! :D
2017. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha összefog a jobbik velük akkor elásták magukat, de azt mondom meg is érdemlik!


A ballerek meg képtelenek lesznek bármire is.

2017. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem működne. Ahhoz túl nagyok az ideológiai különbségek. Ha valamelyik önerőből le tudja váltani, akkor dolgozhatnának együtt, hogy helyre hozzák a Fidesz által okozott károkat. De koalícióra lépés vagy jelöltek leléptetése a másik javára, azzal a párt öngyilkosságot követne el.
2017. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy erre sor kerülhet. Egy ilyen összefngás esetén, mindkét oldal sok szavazóját elveszítheti. De, ha mégis összejönne, nem tudom elképzelni, hogyan kormányoznának közösen.
2017. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Matematikailag nincs más lehetőségük. De szerintem nem fog összejönni, pont amiatt, amit a kérdező leírt. Másrészt ellenzékben a Fidesz mindent megfúrna, amit csak lehet és akkor annyi is lenne a kormánynak.
2017. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!