Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is rossz irányba...

Attilav kérdése:

Szerintetek is rossz irányba változott Orbán az első kormányzása óta?

Figyelt kérdés

Találtam egy Solymosi Frigyes interjút ami elgondolkodtatott...

[link]


Azthiszem igaza van.

Én mindig is a jobboldalra szavaztam, de kezdek meginogni, csak a vak nem látja mi megy ebben az országban. Hogyhogy még mindig vannak feltétel nélküli hívei a kormánynak? A környezetemben is tapasztalom az elszegényedést, egyre több a hajléktalan, koldus, meg hogy nehezen megy a vállalkozásoknak.



2017. jan. 8. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem volt normális az Orsós kormány.
2017. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
A 168 órától ne is várj dicsérő szavakat! Én nem látom az elszegényedést, és a statisztikai adatok sem ezt mutatják. Itt a GYK-n nagyon kormányellenes a hangulat, gondolom, ez a válasz is le lesz pontozva rendesen, de nem különösebben érdekel. Az ország lakossága körében a Fidesz messze a legnépszerűbb párt még a kormánnyal nem szimpatizáló közvéleménykutató cégek szerint is. Ez van. Lehet gyalázkodni, lehet sírni, ha úgy érzitek, ez segít, akkor csináljátok! Vagy mindenkinek bebizonyítjátok, hogy Albániával vagyunk egy szinten, meg fogunk dögleni, stb., stb. és jövőre a választásokkor elsöpritek a kormányt.
2017. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, szerintünk is.
2017. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 cselez ***** válasza:
3%
Én sem látok elszegényedést és ne feledjük azt sem, hogy munkaerő hiány van, ez tény, még ha azt is mondja az ellentábor, hogy mindenki közmunkás lett, ez nem igaz, a munkaerő hiány valóság. Persze az is valóság, hogy havi 80.000-ért van csak munkaerő hiány, 200.000-ért már lenne munkaerő. De ez jó irány szerintem.
2017. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

"Az ország lakossága körében a Fidesz messze a legnépszerűbb párt..."


Jó. Én például soha nem tagadtam, hogy magyarok között sok az elmebeteg.

Mondjuk az is igaz, hogy nincs valami dicső választék pártok tekintetében.

2017. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 Tévedsz. Bruttó 250 körül kapnak a buszsofőrök, és égető a hiány. Meg lehet pályázni, örömmel fogadnak. Nem kell hozzá még érettségi se. A fővárosban még magasabb fizetésre lehet számítani.
2017. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de "érthető" is. Az első Orbán- kormánynak nem volt ekkora "túlhatalma", volt komoly ellenzék, stb. Most "kissé" más a helyzet.
2017. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

A lenti adatok egyértelműen azt támasztják alá hogy a 2010 es orbánkormány nemtudott szakszerüen és hatékonyan kormányozni. Körülöttünk szinte minden ország jobban fejlődöt, és jobb életszinvonalat ért el mint mi.


[link]


[link]

2017. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem változott!!! Csak kiteljesedett.
2017. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt sem dícsérik a mostani Orbánt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__778..

Ellenben az első kormányzásáról kevésbé negatív vélemények vannak.

2017. jan. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!