Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál Kunhalmi Ágnesre,...

Szavaznál Kunhalmi Ágnesre, mint Orbán Viktor kihívójára 2018-ban, vagy 22-ben? (Ő vezetné a baloldali összefogást, és a többi pártnak még annyi esélye sem lenne a győzelemre. )

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Arra nem lehet szavazni hogy se a Fidesz se a bukott baloldali osszefogas ne juthasson soha a hatalom kozelebe?
2017. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Igazából meggondolnám, de ez én vagyok. Hillary Clintonnak is annyi volt TRumppal szemben hogy ő nem Trump és nő. Ezért bukott.

Most kéne még egy 2/3?

2017. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Csak ha összejön addig az államvizsga. :D
2017. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

"Arra nem lehet szavazni hogy se a Fidesz se a bukott baloldali osszefogas ne juthasson soha a hatalom kozelebe?"


De! A megoldás az, hogy egy harmadik pártra kell szavazni. (A félreértések elkerülése végett jelzem, hogy véletlenül se a jobbikra gondoltam.)

2017. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
inkább ANDOR LÁSZLÓRA, vagy BÁRÁNDY PÉTERRE
2017. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sem lenne a Kunhalmira szavazni!

De szerintem még a pártja sem indítaná. :P

2017. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Van egyfajta karizmája Kunhalmi Ágnesnek, most azért mert a sajtótájékoztatón elröhögte magát hiteltelennek beállítani, édes istenem, mekkora gond ez, megnéznék másokat, hogy hasonló helyzetet hogy reagálnának le. Sajnos Orbánhoz nem egy Kunhalmi féle operettbe illő kihívó hanem egy legalább olyan hatalommániás és megalomániás kihívó kell mint Orbán.
2017. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy Kunhalmi jó választás lenne. Már nem először történt meg, hogy nem volt képes uralkodni magán és ha így folytatja, ő maga szórakozza el az esélyét is, hogy komolyan lehessen venni.
2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, inkább megdugnám.
2017. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Orbánnal szemben igen, rá is. De nem tartom a legszerencsésebb választásnak (igaz, még mindig jobb volna, mint Gyurcsány például).


De sokkalta szívesebben szavaznék Botkára mondjuk.

2017. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!