Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor az MSZP-s, DK-s, egyéb...

Amikor az MSZP-s, DK-s, egyéb balliberális kispárti politikusokat hallgattok, nektek is szokott olyan érzésetek lenni, hogy bár valóban olyan diktatúra lenne, mint amekkorát igyekeznek festeni, és betiltanák, elhallgattatnák végre őket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira idegesítő, amiket beszélnek....


Már tiszta ideg leszek, ha meghallom, meglátom Karácsony Gergelyt, Vadai Ágnest és a többi haverjukat...


Szerintem ki kellene zárni a közéletből ezeket, az olyan médium, aki felelősséget érez, az nem engedi ezeket képernyőre szerintem.


2017. jan. 10. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... olyan médium, ami felelősséget érez, az a másik oldalról jövő baromságokat sem engedné képernyőre..


Erről szól a politika. Az egyik ezt hazudja, a másik azt. Elég szomorú, de jelenleg ez van.

Ha kizárod azt, aki valótlant állít, nem lenne politika a TVben... akkor meg marad az, hogy ki hogy halt meg..


Ne nézz TV-t, rosszat tesz:D

2017. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

"Szerintem ki kellene zárni a közéletből ezeket,"


Nocsak, te kis demokrata! :-DDD


Nem, szerintem ne legyen diktatúra. És gondolom, te is csak addig szeretnéd, amíg nem téged csapnak orrba valamiért, akkor azonnal reklamálnál az emberi jogaidért, ugye?

2017. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Te is valami fiatal demokrata vagy?
2017. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy a fideszesek nem akarnak diktatúrát.
2017. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk Vadai Ágnes flegma szövegétől engem is a frász kerülget, de azért elrettentésképp jó h képernyőn tartják. Meg hadd éljék csak ki a demokrácia iránti vágyukat, úgyse mennek sokra vele.
2017. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem ki kellene zárni a közéletből ezeket, az olyan médium, aki felelősséget érez, az nem engedi ezeket képernyőre szerintem."


Na az már tényleg diktatúra lenne. Csak a lovat adnád alájuk ezzel...


Ha idegesít, ne hallgasd!


Én meg az olyanoktól hányok, akik pl a képembe hazudnak. Reggel állítanak valamit, estére kiderül, hogy nem is igaz.

2017. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Diktatúra és a Szólásszabadság ugyan rokonértelmű de nem azonos fogalmak: kvázi mondhatsz amit akarsz sz rnak rá!

Ez nem demokratikus?? Csodálnám!

2017. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, engem a Fidesz- politikusok arroganciája, "Ki, ha én nem?" stílusa, sokkal jobban idegesít. Illetve, egy ideje inkább szórakoztat. Mégsem értenék egyet azzal, hogy aki nekem nem szimpatikus, nem tetszik, azokat ki kellene vágni a közéletből. Nem vagyunk egyformák.
2017. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!