Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek: szerintetek a...

Fideszesek: szerintetek a pártotok politikája értelmében nem kellene lemondania minden Fidesz-tagnak, aki valaha is elfogadott Soros-ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

A Fidesz hadat üzent Sorosnak, a civileknek és mindenkinek, akit Soros is támogat.

Ezek tükrében nem kellene Orbán Viktornak és sok más Fideszesnek lemondania, amiért Soros-ösztöndíjjal tanultak?


Vagy ha nekik szabadott, akkor másnak miért nem szabad, főleg a Fidesz által megnehezített tanulási lehetőségek és megemelt tandíjak mellett?


Szerintetek rendben van, hogy Orbánnak szabadott Soros-pénzeken élni, másoknak pedig nem szabad? Ki kellene-e vesse magából a Fidesz Orbánt és a Soros által pénzelt többi politikust, vagy ez rendben van így szerintetek?



2017. jan. 11. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván te nem vagy fideszszavazó így monj le a baromfihús áfájának csökkentéséről. A külőmbőzetet utald át nekem. A bankszámlaszámom majd privátba küldöm.
2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Maximum a libbantak szerint. A Soros által pénzelt, ál civil szervezetek káros hatással vannak az országra, egyetlen egy magyar mellett nem álltak még ki sohasem. Nem láttam egyetlenegy jogvédőt pl.árvizeknél segédkezni, stb. Magyarokon kívül mindenkinek segítenek, akár bűnözöknek is. Ez nem folytatható. Meg kell szüntetni a tevékenységüket, vagy el kell lehetetleníteni őket. Ha nem megy, akkor kiutasítani mindet az országból.
2017. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
A Fideszesek nem képesek józanul gondolkodni! Csak azt kántálják, amit a pártjuk és a vezérük mind. Nem véletlen, hogy a civilszervezetek ellen vannak, kivéve a CÖF-öt.
2017. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

"Nyilván te nem vagy fideszszavazó így monj le a baromfihús áfájának csökkentéséről. A külőmbőzetet utald át nekem. A bankszámlaszámom majd privátba küldöm."


Majd amikor ideadjátok a milliókat, amiket elloptatok fejenként az emberektől, akkor én is odaadom neked a különbözetedet.

2017. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

" egyetlen egy magyar mellett nem álltak még ki sohasem"


Orbán Viktor mióta is nem magyar?

2017. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2%

#5


[link]


[link]


[link]


[link]


Mondjuk, amióta cigány?

2017. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

"Mondjuk, amióta cigány?"


Én kérek elnézést, hogy igazából egyáltalán nem érdekel, hogy milyen származású az ember.

2017. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Pedig jó lenne, ha érdekelne, mert a származás az sokat elmond egy emberről.
2017. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy egyszerű a válasz, csak addig voltak jók még ellenzékben voltak. Akkor nem volt baj, hogy a rendőri túlkapásokról számoltak be 2006-ban vagy az akkor előállított embereket védték, hogy korrupcióval foglalkoztak.

Most, hogy kormányon vannak, már inkább akadályt jelentenek.


"Pedig jó lenne, ha érdekelne, mert a származás az sokat elmond egy emberről."

Komolyan, mesélj még rólad mit mondd el, hogy talán magyar vagy?

2017. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

"Nem láttam egyetlenegy jogvédőt pl.árvizeknél segédkezni, "


Ismersz párat a környékeden és végig mentél a gátakon?

2017. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!