Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nektek is az a tapasztalato...

SzabadMagyar kérdése:

Ti nektek is az a tapasztalatok, hogy a kivándorló magyarokkal a baloldal is megy kifelé?

Figyelt kérdés

Igen, sok oka lehet a kivándorlásnak

-jobb anyagi megélhetés

-új élet

-szerelem

-kalandvágy

-valaki szereti az adott országot a szülőföld mellett vagy helyett

-egyszerűen nincs munkahely


Ahogyan jobboldali is költözik kifelé és 2000-es években a cigányterror is szerepet vállalt ebben, hogy valaki Borsod helyett tegyük fel Londont választja.


De szerintem a legtöbb liberalista már kint van és előbb-utóbb a maradék is kimegy és így mindenki jól jár álláspontom szerint. Magyarországon a jobboldal nagyobb kezet kap a liberalista meg tapsolhat a melegházasságnak és a sokszínűségnek külföldön az új hazájukban 😉

Viszont jobboldali is fogy ezrével, de a keménymag az van és maradni is fog. Szerintem elképzelhető, hogy 2018 után már a baloldal még ekkora port sem fog zavarni amennyit most tud.



2017. jan. 11. 18:57
1 2
 1/18 Szimeon ***** válasza:
0%
Ha egy baloldali kimegy, az vissza is jön előbb-utóbb.
2017. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Éltem Németországban 2 évet, de nem nagyon vettem ezt észre.

Ja igen, hazajöttem. Aki nem oda születik, az élete végéig egy idegen marad.

2017. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak baloldaliak költöznek ki, a megélhetési gondok nem nézik a pártállást.
2017. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

#2


És mit csináltál ott? Csak nem takarítottál? Ja bocs.. bocs, hogy a külföldről jött takarítókat lenézik.

Erről már tényleg nem a németek tehetnek, hogy ha valaki teljesen piacképtelen és értéktelen tudással ment oda, olyan munkát végezni, amit 5 év múlva gépek fognak.

2017. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ne szóljuk le egymás munkáját főnyleg, hogy nem is írta sehol hogy takarító volt.

A véleményem szerint a balosok könnyebben húzzák el a csíkot, mint a nacionalista,konzervatív emberek.

Ahogy a mostani "Német"országot nézem idegennek lenni plusz pont.

2017. jan. 11. 19:26
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

"Ahogy a mostani "Német"országot nézem idegennek lenni plusz pont."


Európán kívülről jött idegennek talán, de nem az Unió keleti feléből érkezettnek.

2017. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Tegyük fel, hogy ez igaz. Ez tényleg jobb lenne az országnak.

A prolijobboldali csürhe, amelyik így gondolja, maga sem tudja, hogy mit akar és mi szükség egy demokratikus ellensúlyra, de amint rajta csattan emiatt az ostor, ő van a leginkább felháborodva. És pedig már most is rajta csattan és a dédelgetett konzervatív nemzeti jobboldala miatt. Már 7 éve nincs semmiféle liberális szó és ráhatás a kormányzásra és az ország helyzete legfeljebb csak statisztikailag javult.

2017. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez igaz lenne törzsgyökeres Budapesti alig élne itthon. A fővárosban él a legtöbb baloldali
2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Épületek elektromos hálózatát terveztem.2-es voltam.
2017. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Az, hogy valaki nem idegennek érzi-e magát, szinte teljesen belül dől el. Valaki a szomszéd megyében sem fogja sosem igazán otthon érezni magát. Ha kívülállóként tekintesz önmagadra, az is leszel, ha be akarsz illeszkedni, a többség mindenhol befogad.

2017. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!