Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyedül Orbán Viktor képes...

Egyedül Orbán Viktor képes (akar) megvédeni minket a migránsoktól és egyéb idegen bitorlóktól, akkor miért kell állandóan támadni a kormányt?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet békénhagyni legalább addig amíg ez a felfordulás lecseng? Én az ő helyében már régen itthagytam volna ezt az országot oldja meg a problémát ahogy akarja. Komolyan kérdeztem.
2017. jan. 12. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Orbán Viktortól ki véd meg minket?
2017. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nagy kár, hogy nem te vagy a tanácsadója. Te, már rég rábeszélted volna, meneküljön az országból.
2017. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

1#

senki. Nem látod a kérdést?

2017. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy ország életében nem csak migránskérdés van. Számos más terület, ahol ugyanakkor meg katasztofális a teljesítmény: eü, oktatás, nyugdíjrendszer, tb rendszer, most a civilek vegzálása, stb. A megítélésbe ezek is beszámítanak
2017. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

"Miért nem lehet békénhagyni legalább addig amíg ez a felfordulás lecseng?"


A kerítéssel nem védett meg?? Meg fog ez még tartani, én nem látom a milliónyi migránst az utcákon és mégis hatalmon van még.


"Én az ő helyében már régen itthagytam volna ezt az országot oldja meg a problémát ahogy akarja"


Ő viszont szép dolgozószobát csináltat. Valószínűleg hosszútávra tervez.

2017. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

"Miért nem lehet békénhagyni legalább addig amíg ez a felfordulás lecseng?"


Persze, megvárjuk. Úgy, ahogy a jobboldal is megvárta, hogy 2009/2010-ben lecsengjen a világgazdasági válság!


Sz.r mi?

2017. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Bizony, Ő akaratunk ellenére akar minket megvédeni, miközben Ő maga még egyetlen migránssal nem beszélt és nyilván az ő hatásos közreműködésével vannak még mindig migránsok az országunkban, holott már régen továbbmentek volna. Ő úgy akar minket megvédeni, hogy itt tartja őket, miközben felépíttette az újabb szögesdrótot, amit már egyszer éppen az közreműködésével sikerült lebontani.
2017. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert Mo-n nincsen igazán azota migráns kérdés, mióta a határokat lekerítették. Ezzel az átjáró forgalmat megakadályozták, vagy teszik. Ennyi.

De a kormány minden nap csak az idegen ellenességet és szítást teszi , hogy a saját büneiröl elterelje a figyelmet. Magyarok eleve idegen ellenesek, nézd csak meg, hogy az erdélyi magyarokat hogyan románozzák az átlag magyarok, és a határokon kívül ragadt magyarokat is utálattal voltak régebben is a magyarok többsége. Aztán a cigányok integrálásáért sem tett szinte soha senki.

Az idegen ellenesség nem volt újdonság, és ezzel a témával rátalált a kormány egy olyan dologra ami még a korrupciónál is jobban utál a magyar.

A magyarok többségét sokkal jobban érdekli, hogy mi van a hatáorkon, hogy mi van a migránsokkal, mint az hogy orbán veje minden állami dologból már szakított magának valamit.

2017. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az az Orbán Viktor fog megvédeni minket, aki másfél éve zokszó nélkül hagyta, hogy 400 ezren átsétáljanak az országon, utána pedig letelepedési kötvények formájában eladta a magyar földet külföldieknek. Egy ilyen nemzethy hős bárki ellen megvéd minket, legyen az török, arab, lipsi vagy józan ész, ő lesben áll és lecsap, mint a héja.
2017. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

"Egyedül Orbán Viktor képes (akar) megvédeni minket a migránsoktól..."


Ne is tudtam, hogy ő járőrözik egyedül a déli határon, és hogy a puszta két kezével építette a drótkerítést.

Bár tényleg itt hagyta volna ezt az országot, mondjuk 30 évvel ezelőtt.

2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!