Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hiszi azt el, amit a...

Ki hiszi azt el, amit a magyar kormány mondott? Ez valóban igaz, vagy csak egy újabb lejáratás?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez a félelem a civil szervezetektöl már NAGYON!!! beteges.
2017. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára sokan elhiszik, akiknek már átmosták az agyát a hülyeségükkel. Ebben a rohadt országban már csak arról szól maga a kormányzás, hogy minden hónapban legyen egy ellenség, amit a köztudatba is be lehet vinni.
2017. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább, egy millió migri, mint a civil szervezetek. Mert minden civil szervezet, a sátán édes gyermeke.
2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kormány és orbán rettegése már beteges, ebben az országban mindenkibe terroristát és gyilkost látnak. A napokban olvastam hogy Hadháziék (LMP) nagy utánajárások után bejutottak az "orbánpalasz" építési területére és megdöbbenve tapasztalták hogy minden bedolgozott köbméter betont egy rendőr felügyelt, és ez még semmi de még naplót is kellett vezetnie erről és az aláírásával hitelesíteni azt.

Már ennyire retteg orbán? A diktátorok betegsége őt is utólérte? mikor már egy kormányfő a saját népétől is ilyen mértékben fél ott tényleg nagy a baj.

2017. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább elgurul a "fiúk" gyógyszere.
2017. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem.
2017. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Én elhiszem."


Aha, ha szóval te egy civil szervezet tagja vagy, "támogatod a terroristákat és az embercsempészeket"? :D

Ez a tetves Fidesz midnenkibe csak a migránsokat és a terroristákat látja...

Szánalmas egy rendszer.

2017. jan. 15. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:

"Aha, ha szóval te egy civil szervezet tagja vagy, "támogatod a terroristákat és az embercsempészeket"? :D "


Nem vagyok semminek a tagja, egyszerűen csak Fideszes vagyok amit vállalok is, és rájuk fogok szavazni mindig, bármivel is próbálják lejáratni.

2017. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!