Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a néppártosodás....

A Jobbik és a néppártosodás. Van aki ezt elhiszi?

Figyelt kérdés
Nyilván azért néppártosodnak, hogy elnyerjék a visszafogottabb szavazókat, de ha hatalomra kerülnének szerintem kimutatnák a foguk fehérjét. Visszatérne az a Jobbik ami elindult a politikai pályán kb 10 éve.
2017. jan. 14. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nagyon durvák lennének. Nem olyan tökös gyerekek ők.

Ha ennyire kemények lennének, akkor nyomulással szereznék meg a hatalmat, nem ilyen puhány módszerekkel.

2017. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Miután szembeszállt Vona a radikálisokkal a pártjában, ha kell kirúgja őket, és kimondta hogy változást akar, igen. Elhiszem. De sajnos keveslem is a változás sebességét, plusz, már késő. Ha kissebbségi lennék szerinted a Jobbik régi arculatát meddig tartana elfelejtenem?

Novákék Pörzse Morvai Toroczkai Szávay ilyen állatokat be se kellett volna engedni a pártba sőt a politikai életbe. Vona ezt későn ismerte fel.

2017. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A farkas attól függetlenül hogy birkabőrbe bújt nem lesz birka
2017. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezen kár filózni. Vona, amikor még fiatal volt, amikor a Jobbik létrejött, olyan változásokat ígért olyan fiatalos lelkesedéssel, hogy sok szavazót szereztek (de nem eleget ahhoz, hogy hatalomra kerüljenek). A lendület, ami annyi szavazót vonzott, most kezd alábbhagyni. Ahogyan a szavazók lelkesedése is. A Jobbik mai szavazóinak kb. felét már csak a fajgyűlölő suhancok meg a rasszista vénemberek teszik ki. Vona ezen szeretne változtatni, de nagyon nem jön neki össze.
2017. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tovabb megy az amokfutas akkor meg nehany ev es a jobbikosok a pride-on fogjak riszalni a popsijukat rozsaszin tangaba, szivarvanyos szinu cuki zaszlokkal.
2017. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vona szétverte a Jobbikot. A néppártosodással, akkora feszültség keletkezett a pártban, hogy hamarosan szét fog szakadni, ezzel mindkét fele a parlamenti bejutási küszöb alá kerülhet.

A legszomorúbb ebben az, hogy ezzel a lépéssel még 10 évre bebetonozták Orbán rendszerét.

Én most el lehet gondolkozni azon, hogy ki a nemzetvesztő.

2017. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy így lenne, vagy nem. Egy biztos, jelenleg azzal próbálkoznak, amit a Fidesz is csinál, csinált: szavazat maximalizálással. Szerintem, nem fog bejönni.
2017. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a régebbi jobbik volt a jobb!
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vazul1972 ***** válasza:
Valahogyan növelni akarják a szavazóik számát és ezt találták ki. Legalábbis Vona.
2017. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vona nem hülye, én elhiszem, hogy komolyan gondolja a néppártosodást, a maga módján. Jól teszi, hogy kiszórja a vállalhatatlan alakokat.
2017. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!