Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog végre kikopni a...

Mikor fog végre kikopni a nacionalizmus Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már falra tudok mászni attól a gondolkodásmódtól, hogy a Magyar (így nagybetűvel) az egy különb nemzet és bármit megtehet.

Ha milliárdokat lop el, az se baj, mert igazából nem is lop, hiszen a Magyarok képtelenek az erkölcstelenségre, így lopni sem tudnak. Ami korrupció van itthon, az mind a büdös zsidók műve.

Az utak is tökéletesek Magyarországon, egy darab kátyú sincs rajtuk, hiszen Magyar Utak ezek, azok pedig csakis tökéletesek lehetnek. Megcsinálni nem kell őket, mert nincs mit megcsinálni rajtuk, hibátlan állapotban vannak. Ugyanígy az oktatásunk és az egészségügyünk is. Azokkal sincs gond, hiszen Magyarok, tehát hibátlanul működnek.

A 2024-es olimpiát is lazán megrendezzük, az ilyesmit a Felsőbbrendű Faj kisujjból kirázza.


Annyira kártékony és romboló ez a valóságtól elszakadt mentalitás, hogy az valami hihetetlen...



2017. jan. 16. 06:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Attól én is falra tudnék mászni amikor leírják így, hogy "Magyar" meg "Magyarok". Az a legviccesebb, hogy pont azok írják így le rosszul akik verik a mellüket, hogy ők mekkora "Magyarok", de az anyanyelvük helyesírási szabályait megtanulni már nem megy.
2017. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
A hejesírást diktálni kell, nem követni. Csak a pórnép követi az MTA féle ráerőltetett hejesírást.
2017. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

"A hejesírást diktálni kell, nem követni. Csak a pórnép követi az MTA féle ráerőltetett hejesírást."


Ja, értem, szóval ez így működik, hogy gondolok egyet és elkezdek valami kitalált "Magyar" nyelvet beszélni, mert nem tetszik ami van. Ezzel az erővel kár írni és olvasni tanítani a gyerekeinket is, majd ők kitalálják maguknak a saját "Magyar" nyelvüket.

Félreértés ne essék, tudom, hogy a válaszod irónia, de azt is el tudom képzelni, hogy sokan komolyan gondolnák ezt, feltételezve, hogy az MTA-t elfoglalták cion gonosz bölcsei akik azon fáradoznak, hogy tönkretegyék a "Magyar" nyelvet.

2017. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1


De muszáj nagybetűvel írni, mert ők felsőbbrendűek. ;)

2017. jan. 16. 07:27
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Te vajon magyar vagy? Annak amit leírtál, annak egyébként semmi köze a nacionalizmushoz.
2017. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, hogy csak erősödni fog, mert nagy szükség lenne rá. Mármint a nacionalizmusra gondolok, nem arra a fideszfanatikus hülyeségre, amit leírtál.
2017. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ez az egész, amit leírtam, éppen hogy a nacionalizmus, nem csak "fideszfanatikus hülyeség", ahogy te állítod.

A Jobbik is pontosan ebben hisz. Vagyis ebben hittek, amikor még nagy nacionalisták voltak, de hogy most miben hisznek, azt nem tudnám megmondani. Mindenesetre, a híveik többsége pontosan ilyen.

2017. jan. 16. 07:59
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
A mítoszok és különféle babonák gyártása és az azokban való hit egy olyan magatartás, ami szükségszerűen következik be egy nemzet életében akkor amikor perifériára szorulva, teljesen jelentéktelen mellékszereplőként vesz részt a világban zajló eseményekben.
2017. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lényegében a sötét zóna, a különböző babonákkal és horrorokkal, átveszi a komoly magyar nemzeti kultúrának a helyét, amelynek lőttek.
2017. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Az, amit leírtál, részben valós, de az én tapasztalataim szerint egy elég szűk rétegre jellemző csupán.

Akik magyar felsőbbrendűséget hirdetnek, és az általad leírtakat hangoztatják, ugyanolyan hibbantnak, és kártékonynak tartom, mint az ellenpólus hülyéit, akik mocskolnak és köpködnek mindent, csupán azért, mert magyar.

Van normális középút, és szerintem az emberek többsége azt képviseli.

2017. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!