Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Szentendrén...

Mit szóltok, hogy Szentendrén a Fidesz nyert úgy, hogy összefogott az összes ballib párt (az LMP-t kivéve), és a Jobbik sem állított ki jelöltet? Ennyit a kormányváltó hangulatról!

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Vagy ennyit Szentendréről.
2017. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig az ellenzék mindig előnyben van az ilyen időköziken, mert aki az aktuális kormányt utálja, az mindig aktívabb, mint aki kormánypárti, ők kevesebbet politizálnak.
2017. jan. 16. 08:35
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Salgótarjánban meg Veszprémben meg buktak egy nagyot.


Erre is meg arra is van példa...

2017. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha most vasárnap lennének a tapolcai és veszprémi választások, a Fidesz nyerne.

Tapolcán szinte biztos. Jobbik már sehol sincs.

2017. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Fidesz esélytelen.
2017. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez csak egy választókörzet volt, nem kell így drámáznod kérdező! Az ilyen kis körzetekben mindig a mozgósítás a lényeg, a Fidesznek ehhez megvan mindene, arról nem beszélve egy hű Fideszes város. Ment a lejáratókampány is.


"Ennyit a kormányváltó hangulatról!"

Mint írtam ez csak egy körzet volt (7-es számú), nem volt igazi tétje. Kormányváltó hangulat meg van, csak igazi ellenzéki párt akiben bíznának az emberek na az nincs!

2017. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Már ne haragudj, de ha az országot a Fidesz vezeti, akkor én sem akarnám, hogy a település, ahol élek, ellenzéki legyen, mert úgy szívat a kormány, ahogy tud.
2017. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen helyi választásokban az is eléggé szerepet játszik, hogy esetleg sokan ismerik a jelöltet, szeretik, jól dolgozik és azért választják újra. Nem is nézik esetleg ilyen esetben a pártállást. Én tudok olyan faluról pl, ahol 1990 óta ugyanaz a polgármester kormányoktól függetlenül...
2017. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

"Már ne haragudj, de ha az országot a Fidesz vezeti, akkor én sem akarnám, hogy a település, ahol élek, ellenzéki legyen, mert úgy szívat a kormány, ahogy tud."


Igen, sajnos itt tart ma Magyarországon a politikai kultúra. Van olyan politikai erő, amelyik csak a sajátját támogatja.


Nem az lenne az érdek, hogy az ellenfél szavazóit is meggyőzze egy politikai erő és ezért dolgozzon?


Pl nem tudom hogy gondolja egy politikus, hogy győzni tud egy olyan városban, ahol 8 éve egy kátyút sem tömtek be?

2017. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gugu Gabor ***** válasza:
55%
Kormányváltó hangulat az van, csak ép értelmes alternatíva nincs.
2017. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!