Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi Ágnes az MSZP fiatalí...

Kunhalmi Ágnes az MSZP fiatalítási próbálkozásának kudarca?

Figyelt kérdés
Most volt szó erről a KarcFM-en.
2017. jan. 16. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak nála fiatalabb arcok is az MSZP-ben, egyébként meg Kunhalmi oktatási szakpolitikus, ami elvileg minden pártban van...
2017. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, oktatási szakpolitikus, aki egyetlen félévet sem tanított sehol, mitöbb nincs semmilyen pedagógiai végzettsége.

Nem csak oktatási szakpolitikusi címet tulajdonít magának az elvtársnő, hanem valami budapesti főtitkár, vagy mifene rangja is van, mégsem sikerült megszólítania a budapestieket.

A vicces sajtótájékoztatója volt az utolsó csepp a pohárban, azóta teljesen félretették.

2017. jan. 16. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kunhalmi Ágnes a legjobb bőr a világon.
2017. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az ük ük ükanyja tanított az őskorban, és emiatt lett ő.
2017. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Ja persze, jobbereknek minden baloldalival baja van, ezt már megszoktuk.

Kiváncsi lennék, hogy a mostani oktatási döntéshozó főmuftik milyen oktatási gyakorlattal rendelkeznek...?

2017. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézusom "vicces sajtótájékoztató", hát tényleg ez a legnagyobb gond, mondjuk az is sokat elárul a kérdezőről, hogy a fidesznyalonc KarcFm-et képes hallgatni és onnan tájékozódik.
2017. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előttem levő kommentelőnek üzenem hogy jól látja a dolgot szerintem is, viszont tudom hogy mit akar a "kérdező" hallani, úgyhogy:


A KarcFM csak hiteles dolgokat közöl, amit mondanak (akárcsak a fidesz, és főleg VIKTOR) az úgy van.

Kunhalmi Ágnesről pedig mondhatjuk, hogy igen kudarc, nem úgy mint a fidesz minden egyes lángoló elméje!

2017. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező tipikus fideszes: csak egyetérteni szabad vele, nem tűri az ellenvéleményt...
2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én jobboldali választó vagyok, de ágikát imádom.

ágika eddig nem a lángeszéről, és a nagy szakértelméről tett idáig tanubizonyságot, DE szeretem ha szerepel a tévében. Szerintem szexi, nekem bejön ez a határozott, megközelíthetetlen üzletasszony feeling. Simán odaadnám a fél kezem érte :-) Mondjuk a múltkori vihogós fellépése tényleg gáz volt...

Egyszóval Kunhalmit a képernyőre! Inkább ilyen jó milfet mutassanak, mint a lendvai banyát

2017. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig szilveszter óta bizony Lendvai Ildikó nénivel van tele a TV, Ágika egyszer sem nyilatkozik. Vagy Molnár Gyula pártfőtitkár tette félre, vagy saját szégyenérzete nem engedi a kamerák elé, de valószínűleg az utóbbi, hiszen aki az MSZP-be belép, annak nincs szégyenérzete.
2017. jan. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!