Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok, MSZP-sek,...

Balliberálisok, MSZP-sek, DK-sok, "demokraták", mit mond, mit üzen nektek ez a videó, mi a véleményetek róla?

2017. jan. 18. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha székely vagy énekeld nyugodtan, én tót vagyok, hozzám egyáltalán nem kötődik érzelmileg.
2017. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A nemzeti egység összegyűlt az utcára és a székely himnuszt nyomták. Mielőtt megtörtént a Nagy áprilisi fülkeforradalom.
2017. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
helyesbíthetem az előbbi válaszom? A nemzeti egység összegyűlt az utcára székely himnuszt énekelni( nem tom mér, mert székelyek még mi nem vagyunk, viszont a székelyek magyarok, van különbség), mi meg hazaárulók otthon maradtunk.
2017. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a MAGYAR HIMNUSZ a HIMNUSZ, nem különösebben érdekel ez...aki szereti, szeresse.
2017. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit üzenne?

Emberek éneklik a székely himnuszt.

Ha konkrét (politikai)kérdésed van,pl,hogy mi a véleményünk történelmi eseményekről,jelenleg is életben lévő egyezményekről,aktuálpolitikai eseményekről stb,akkor tedd fel.

Viszont ez mit üzen dolog,megfoghatatlan.Ma vagyok egy bizonyos érzelmi állapotban ma jelent valamit,holnap más érzelmi állapotban leszek,akkor mást fog jelenteni,magát a szöveget is 100 féle képen lehet elemezgetni,szerintem te nem erre vagy kíváncsi.(vagy ha mégis akkor írd le és válaszolok "rendesen")

2017. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"(Volt már Zsír TV 2007-ben? Beszarás.)"


Volt bizony! És elég szorgalmasan dolgoztak azért, hogy megint Viktor legyen a miniszterelnök.


Kérdező: nincs ebben semmi.

A baj akkor van, ha kényszeríti egyik ember a másikra, vagy valaki a Székely Himnusz éneklésével felsőbbrendűnek, magyarabbnak, vagy hazafibbnak érzi magát másoktól.

2017. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

1. Fideszeseket miért nem kérdezed?

2. Honnan gondolod, hogy a tömegben nem énekelt egy MSZP-s sem?

2017. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Balliberálisok, MSZP-sek, DK-sok, "demokraták" inkább ezt szeretik [link]
2017. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

"Balliberálisok, MSZP-sek, DK-sok, "demokraták" inkább ezt szeretik..."


És ha igen? Van valami probléma?

2017. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nincs , miért lenne?
2017. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!