Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Momentum...

Mit gondoltok a Momentum Mozgalomról?

Figyelt kérdés
Lehet esélyük 2018-ban?

2017. jan. 18. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusak, de nem valószínű hogy nyerni fognak.
2017. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Remélem nem lesz esélyük.
2017. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de örülök, hogy vannak!!!!!!!!!
2017. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Majd elválik. A Fidesz pszichopatái ellen nem tudom, hogy mennyi esélyük van, de Orbánék valószínűleg mindent meg fognak tenni, hogy letörjenek minden ellenállást. És azért mégis csak ott van mögöttük egy egész ország anyagi háttere, szóval van muníciójuk bőven.
2017. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is nagy szam lenne ha addig sikerulne partta alakulni es indulni a valasztason.


Nem sokat tudunk meg roluk, ha ok is egy LMP-fele zavaros zoldparti ize lesznek akkor kosz, nem erdekel.

2017. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Sziasztok!


Én gyakran elemzek, tizenéves korom óta politikát. Eddig amiket mondtam be is jöttek: görög válság, euró válság, hidegháborús helyzet, a liberalizmus eltorzulása, migráció.


A Momentum Mozgalmat is kielemeztem egy picit:


Meghallgattam néhány interjújukat. A vezetőjükön látszik, hogy nem először beszélt kamerába. Már egy ideje készítették erre. Amiket mondott és ahogy mondta megegyezett az eddigi magyarországi liberális pártok véleményével. Az öltözet, a testtartás, a viselkedés. Egy és ugyanaz. A kommunikációt tekintve a liberálisok általában rosszabbak (manapság). Viszont őket direkt ennek a hibának a kijavítása érdekében előre "kiképezték" a médiában történő szereplésre.


Már az interjú után arra gondoltam, hogy a meglévő baloldali pártok próbálnak új szavazókört teremteni maguknak. Cél: a bizonytalan szavazók manipulálása (megnyerése) ("Minden vezető reménység mondó" - azért használtam a manipuláció szót). Aztán pont ma olvastam, hogy a baloldali pártok jelentős része felállt mögéjük..

Ugyanezzel a céllal hozták létre az IDSZ-t - Idősek Demokrata Szövetségét. Mint kettő 1 éven belül jelenik meg? Pont a két legjelentősebb közeget célozzák meg?Véletlen?


Amikor megkérdezték őket, hogy miből van pénzük, ugyanazt mondták, mint a liberálisok: magánszemélyek támogatásából. Kérdem én: Kinek van itt a baloldali politikai vezetőkön kívül elég pénze őket támogatni? Maximum külföldi, valószínű, hogy nyugati (mivel liberális gondolatokat vall) szervezetekről, magánszemélyekről lehet szó. Ugyanez áll fenn a mai baloldali pártok esetében is. Akkor mégis mi a különbség?

Hiszen minden szervezet egyben nyomásgyakorló csoport is. Így maga a politikai mozgalom is. Ahhoz, hogy saját céljait teljesíteni tudja, szüksége van tőkére. A tőkét általában kívülről kapják. Azért, hogy további tőkét biztosíthassanak maguknak, a támogatóik érdekeit is képviselni fogják.


Miért pont az Olimpia a szlogen?


Azért, mert ez megosztja az embereket, mivel a társadalom jelentős részében kérdőjeleket vetett fel a stadionépítési tendencia növekedése. Könnyű megszerezni így a szükséges szavazatokat. Sikerként könyvelik el. Ez kb. olyan mint amikor Gyurcsányék azt mondták: nyertek a "kötelező betelepítési kvóta" elleni népszavazáson.

2017. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jó az elemzés de végkövetkeztetés nélkül szart sem ér
2017. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

"miket mondott és ahogy mondta megegyezett az eddigi magyarországi liberális pártok véleményével. Az öltözet, a testtartás, a viselkedés. Egy és ugyanaz. "


LOL Bmeg, komolyan.Szerintem ha elemezgetsz is, ne osztd meg a bolcsessegedet masokkal, mert ennyi baromsagot nehez rohoges nelkul elviselni.

2017. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Baromság ha logika van a leirtakban? Testbeszédröl hallottál már? Az emberi kommunikáció legnagyobb része nonverbális. Már ha tudod mit jelent ez :) pszichológusok és tanácsadók, de még szakértők is figyelik a tárgyalásokon, beszédeken látott testi és hangi kommunikációt.


Maga a végkövetkeztetés az az hogy a megújulásnak többet ártanak így hogy a múlt emberivel állnak le mintha meg sem alapultak volna. Aki bírálja az elmúlt évtizedek politikusait miért kampányol velük? Nem pedig ellenük :) kiderül majd róluk is hogy honnan jöttek... és amikor jönne egy új csoport, akik talán tényleg távoltartanák magukat a múlt embereitől, azokra már kérkedve néznek majd az emberek,mondván: ezt már láttok a Momentum Mozgalomnál.


Nemzetközi kapcsolatok szakértő

2017. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

U.i.: ezeket eddig mind előre megmondtam és igazam is lett ;)


görög válság, euró válság, hidegháborús helyzet, a liberalizmus eltorzulása, migráció


És úgy csináltok mintha nem láttuk volna ugyanezt a folyamatot más szereplőkkel Magyarországon.


Mindent jót

2017. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!