Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hihető, hogy a Fidesz által...

Hihető, hogy a Fidesz által rendezendő olimpia társadalmi támogatottsága 63% Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ez egyenlő a lehetetlennel. Most kibukott mennyire lehet adni az ilyen felmérésekre és mennyire függetlenek az ilyen közvéleménykutató cégek.



2017. jan. 19. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kételyeim, a felmérés megbízhatóságát illetően.
2017. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, az is igaz, ha megkérdeznének, hogy akarok-e olimpiát Budapesten, azt mondanám, hogy persze, mert sportrajongó vagyok. De csak akkor "érdekelne" a dolog, ha lenne valaki, aki garantálja, hogy nem lesz baromi nagy rábaxás a vége. Vagy legalább a legnagyobb "szószólói" , valamiféle anyagi felelősséget vállalnának erre az esetre.Enélkül, inkább nemet mondanék.
2017. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Valamelyik nap feltett ide egy kérdést erről valaki,és úgy 95%-a ellenezné.

Persze nem reprezentatív,de szerintem nem áll messze a valódi aránytól,ha népszavazást tartanának róla.

2017. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez az oldal egyáltalán nem reprezentatív, itt olyan statisztikát is lehetne csinálni, mely szerint a fidesz be sem jutna a parlamentbe.
2017. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!