Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a fideszesek nagy része szimpatizál Putyinnal?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tartjuk negatívnak, ha Orbánt putyinizálódással vádolják


2017. jan. 19. 19:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
El lehet viccelni ezt a gáz és kőolaj dolgot. Emlékszem mikor Putyin elzárta a gázt Ukrajna felé mert azok nem fizettek. Persze nem a két szép szemünkért kapjuk mi se , fizetünk érte. De ekkor nekünk se jutott. Emlékszem mikor ez volt a munkahelyemen csökkenteni kellett a termelést mert nem használhatott a cég annyit gázból amennyire szükség volt. Nem kell szeretni de tudni kell kitől függ az ember. Persze egyébként lesz..om ha úgy gondoljátok én fával fűtök hegyekben áll tőlem el is zárhatná a gázt.
2017. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként tök mindegy hogy Putyin vagy más vezeti Oroszországot . Alapjába véve nem szabadott volna elzárkózni teljesen az orosz piactól a rendszerváltáskor. Ez volt akkor az egyik legnagyobb hiba.
2017. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy szimpatizálnak vele.

Már alig várják, hogy nálunk is teljesen kiépüljön az a rendszer, ami ott van.

2017. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre! Végülis, mindenki azzal szimpatizál, illetve azt utál, akit akar. Mit kellene ehhez szólni?
2017. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

T.B.Y Channel!


És szerinted Putyin megvédene minket a migránsoktól?


Szerintem nem.

2017. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nálunk egyesek szinte büntetni akarnák az alternatív energiafelhasználást, még jó hogy ki vagyunk jelenleg szolgáltatva az atomnak. De épp a minap amikor átmentem Ausztriába, nem tudtam nem észrevenni a szélerőmű-erdőt. És elgondolkoztam megint ezen. A fejlettebb európai országok mind hozzák a remek eredményeket az alternatív energiával. A mi brancsunk még az atom- és olajmaffiával paktál, ezért nálunk "sajnos nem adottak a környezeti viszonyok a szélerőművekhez".


Nem a f....t nem. Csak akarni kellene. Illetve ott van még rengeteg megoldás, geotermikus, napkollektor, napelem, stb... Ez a jövő, ha tetszik, ha nem. Nekem tetszik.

2017. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy kamu. A legfideszebb ismerőseim is utálják a ruszkikat.
2017. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6%
Én is imádom a geotermikus energiát csak nincs rá.pár millám. Hihetelen mi?
2017. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

Kétfajta fideszes van.

A gazdag,aki szimpatizál a kizsákmányolókkal.

Meg a szegény,akinek bejön a populizmus,nekik Putyin egy isten,mert mekkora hazafi.

2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Várható hogy szimpatizál, hiszern azt látta évtizedekig, abban nevelkedett, hogy a szovjetúnió az isten. Most átnevezték a szovjetúniót oroszországra, de lényegében ugyan az.
2017. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!