Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország végleg Oroszorszá...

Magyarország végleg Oroszország ölelő karjai közé sodródik?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt veszem észre, hogy az általános magyar kultúra ebbe az irányba halad. Rengetegen és egyre többen imádják az oroszokat.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=APnPH9u8-zs


[link]


[link]


Miért kelendő ennyire a proli mentalitás nálunk?



2017. jan. 20. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az a szomorú hogy a mostani Orosz imádók a rendszerváltáskor voltak a leghangosabbak hogy "Ruszkik haza!"....
2017. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert Orbán Putyinra akar hasonlítani. Elnyomni a többi pártot, korlátozni a sajtószabadságot, haverek zsebét tömni és elérni, hogy minél tovább maradjon hatalmon.
2017. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ezek durva képek, de ilyenek azért még nincsenek nálunk, sőt még a Balkánon se nagyon, ezek tipikus orosz életképek, ami sehol máshol nincs a világon. Ez nem proliság, ez kőkemény nihilizmus, olyan szinten nem érdekli őket, hogy lerohad a saját életterük, hogy már csak röhögni tudnak ezen és a mindennapjaik részeként tekintenek arra, hogy gyakorlatilag romok között élnek.
2017. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


De én rettenetesen félek tőle, hogy a magyarok is rákapnak erre. Képesek túltolni ennyire a proliságot.

A Balkánon amúgy szerintem simán van ilyen. Bulgária, Macedónia, Albánia...

2017. jan. 20. 17:42
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondolj csak erre a Wartburg-szerelő, pálinkázó, tranzisztorszerelő betegre, aki ide szokott irkálni és visszavágyik a 60-as évekbe.

Aztán, én vidéki vagyok, nem egy ilyet ismerek. Ezek tényleg léteznek és tényleg Mordort akarnak Magyarországból.

2017. jan. 20. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Szovjet testvéreink oldalán újra sikeresek leszünk. Mégaz EUt is kivághatjuk végre az országból anélkül, hogy nyikkanni mernének.
2017. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A Wartburgos kommentek nagy részét szarkasztikusan szokták beírni, többek között én is, sőt nem hinném, hogy van bárki is, aki komolyan veszi mindezt.
2017. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

6-os):DDD

Remélem, hogy minél előbb abba marad ez a mély orosz kapcsolat. Sose jártunk jól, amikor az oroszokkal jóban voltunk. Csak a romlást hozták ránk...

2017. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a dolog nem elsősorban az oroszokról szól, inkább egyfajta együttérzés miatt alakul ki szimpátia az emberekben. Mindenki látja-hallja nap mint nap az oroszok ellen folyó nemzetközi gyűlöletkampányt. (Te is linkeltél pár példát.) Egy részére rászolgáltak, de a tálalás módjára semmiképp.
2017. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 18:23


Megérdemlik az oroszok, hogy az EU szankcionálja...

Annyi marhaságot csináltak már és csinálnak is Putyinék!

2017. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!